Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Weronika Rosati zaatakowana przez byłą partnerkę Roberta! Tego się nie spodziewała!

Weronika Rosati (35 l.) przeżyła niemiłe chwile na Kongresie Kobiet, gdzie występowała jako prelegentka. W trakcie trwania wydarzenia głos zabrała była partnerka Roberta, czyli również i byłego ukochanego samej Rosati.

Aktorka niedawno wyznała, że będąc w związku z Robertem, ojcem 10-miesięcznej Elizabeth, doświadczała przemocy domowej.

Reklama

Wyznanie o tym, czego doświadczyła będąc w związku z chirurgiem, sporo ją kosztowało. Sprawy z byłym partnerem także nie do końca są jeszcze uregulowane i sprawa toczy się w sądzie. 

Wiele osób, w tym fanów wsparło gwiazdę, gdy ta zdecydowała się wyjawić szokujące fakty na temat związku z Robertem. Ale pojawiły się także i głosy krytyki. 

Jeden z nich Rosati usłyszała na własne uszy podczas piątkowego wystąpienia na Kongresie Kobiet, na którym poruszane były tematy związane z przemocą domową i samotnym macierzyństwem. 

Wszystko toczyło się bez większych problemów, gdy jednak na mównicę weszła jedna z przemawiających i zaskoczyła zebranych, a najbardziej... samą Rosati. 

Okazało się, że przemawiająca jest byłą partnerką Roberta i w swoich słowach postanowiła wziąć go w obronę. 

"Jestem także jego byłą partnerką i też mam z nim dziecko. Operujecie tu stereotypami. Co da opowiadanie, że mężczyźni są źli, a kobiety dobre? Współczuję pani byłemu partnerowi. To się nazywa wtórna wiktymizacja. Ta pani chce, żebym to ja wstydziła się, że jestem ofiarą" - wytknęła kobieta kierując wypowiedź do roztrzęsionej Rosati. 

Po tych słowach na sali wybuchło zamieszanie, a kobieta była proszona o zakończenie swojej wypowiedzi. A głos zabrała sama Weronika: 

"Ta pani nic o mnie nie wie. Nie wie, co się działo w moim życiu, a publicznie chciała mnie obrzucić błotem. Chciała mnie zawstydzić. Podobnie jak mój były partner, który próbował mnie zastraszać. To też jest forma przemocy, żeby ofiara bała się cokolwiek powiedzieć". 

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

 

 

Dowiedz się więcej na temat: Weronika Rosati

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje