Reklama
Reklama

Weronika Rosati: Ślub musi poczekać

Weronika Rosati (35 l.) oczekuje swojego pierwszego dziecka i chciałaby stworzyć rodzinę z jego ojcem. Ale... dopiero za jakiś czas...

Zawodowo zawsze radziła sobie dobrze, za to w życiu uczuciowym miotała się, dokonując czasem niefortunnych wyborów. Ale to już przeszłość. Aktorka od kilku miesięcy promienieje szczęściem u boku znanego ortopedy, Roberta Śmigielskiego (51 l.).

Jej znajomi od dawna mówili, że ten związek aktorka traktuje bardzo poważnie. Przy Robercie wyciszyła się, przewartościowała priorytety. Miejsce snów o rolach u boku gwiazd Hollywood zajęły marzenia o domowych obiadach, spacerach, własnej rodzinie.

No i marzenia stały się faktem. Niedawno Weronika pokazała się publicznie dumnie eksponując mocno zaokrąglony brzuszek. Nie ma już wątpliwości - aktorka spodziewa się dziecka. Nie komentuje swojego stanu, za to jej przyjaciele chętnie mówią, że nie posiada się ze szczęścia.

Reklama

Jej mama, projektantka Teresa Rosati, przed laty prognozowała, że jej córka będzie wspaniałą mamą: - Obserwuję Weronikę, jaki ma kontakt z dziećmi, ile wykazuje cierpliwości. Uwielbia małe dzieci... - zapewniała.

Weronika jest tradycjonalistką, ma więc w planach ślub z ojcem dziecka, ale jeszcze nie teraz. - Nie będzie brać ślubu, mając ciążowy brzuszek - mówi jej znajomy.

Kilka miesięcy temu aktorka i ukochany zaręczyli się. Gdy dziecko pojawi się na świecie, będzie czas na suknię w welonem!

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:


Świat & Ludzie
Dowiedz się więcej na temat: Weronika Rosati
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy