Reklama
Reklama

Wendzikowska przepuszcza krocie na podróże. Wyjawiła prawdę o swoim budżecie

Wendzikowska uwielbia zwiedzać świat. Piękne widoki z podróży często urzekają jej fanów, którzy zachodzą w głowę, skąd gwiazda ma pieniądze na finansowanie tak wielu przyjemności. W ostatnim wywiadzie dziennikarka wyjawiła prawdę.

Wendzikowska wydaje krocie na podróże. Oto sekret jej domowego budżetu

Anna Wendzikowska korzysta z życia i często podróżuje, zwiedzając najróżniejsze miejsca na świecie. Relacje ze swoich wojaży zdaje w internecie, a fani wciąż zachodzą w głowę, jak udaje jej się łączyć macierzyństwo z częstymi wyjazdami, które nie tylko pochłaniają sporo czasu, ale i pieniędzy.

W najnowszym wywiadzie była gwiazda "Dzień Dobry TVN" wyjawiła zaskakującą prawdę. Ciężka praca popłaciła i za swoje wycieczki płaci z własnej kieszeni.

Reklama

"Oczywiście, że płacę. Ja bardzo dużo pieniędzy wydaję na podróże. Swoich — żeby była jasność. Od 15. roku życia pracuję i rzeczywiście to jest duża część mojego budżetu te podróże" - wyjawiła w rozmowie z Pudelkiem.

Niemniej jednak podróżowanie stało się dla Wendzikowskiej sposobem na biznes. Doświadczenia z odwiedzania różnych krajów, pozwalają dziennikarce na tworzenie nowych treści zarówno w social mediach, jak i na papierze.

"Ale po pierwsze to jest część mojego contentu. Ja też idę dalej, robię kolejne kroki, za chwilę wydaję książkę, potem ebook. Chcę, żeby te podróże były elementem treści, które tworzę, takich bardziej poradnikowych, z których ludzie mogą korzystać. Skoro nabyłam pewnej wiedzy w zakresie podróżowania, to dlaczego nie miałabym się tym podzielić. Ale jest to też moja ogromna pasja. Wolę na inne rzeczy nie wydać, a wydać na podróże" — dodała.

Wendzikowska nie odkłada pieniędzy w skarpecie

Wendzikowska woli chwytać dzień, zamiast odkładać oszczędności i za parę lat odkryć, że życie śmignęło jej koło nosa.

"Ja po prostu chcę żyć pełnią życia, żeby nie mieć w pewnym momencie takiego poczucia, że nagromadziłam pieniądze, ale nic nie przeżyłam. Ja chcę przeżywać" - wyznała była gwiazda "Dzień Dobry TVN".

Zobacz też:

Wendzikowska zadziwiła wyznaniem. Zabrała głos po wielu miesiącach. "Nie mój cyrk, nie moje małpy"

Anna Wendzikowska: mówiła, że zgotowali jej piekło, a tu takie zdjęcie! "Z mamcią"

Wendzikowska odcina się od tego, co dzieje się w "Dzień Dobry TVN"

Anna Wendzikowska znów dolewa oliwy do ognia. Ujawniła, ile zarabiała w TVN. Szokujące kwoty!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Wendzikowska
Reklama
Reklama
Reklama