Reklama
Reklama

W takich warunkach żyje Ida Nowakowska z mężem i synem. "Parę metrów"

Ida Nowakowska (31 l.) zdradziła, w jakich warunkach żyje wraz ze swoim mężem i synem. To niewiarygodne, że pomimo ogromnej kariery celebrytka zdecydowała się na tak małą przestrzeń. Mieszka na kilku metrach kwadratowych!

Ida Nowakowska: narodziny dziecka

Ida Nowakowska udzieliła obszernego wywiadu dla magazynu "Twoje Imperium", w którym zdradziła, jak zmieniło się jej życie po narodzinach dziecka. Celebrytka nie ukrywa, że dopiero po porodzie przekonała się, na czym polega miłość bezwarunkowa. Macierzyństwo sprawiło, że inaczej spojrzała na świat.

W wywiadzie celebrytka poruszyła także temat finansów. Otwarcie stwierdziła, że nie są one dla niej najważniejsze. Znacznie bardziej ceni tradycyjne wartości.

Reklama

Dziennikarka próbowała ustalić, jak wygląda lokum, w którym obecnie mieszka prezenterka TVP. Jej odpowiedź była zaskakująca.

Ida Nowakowska mieszka w niedużym mieszkaniu

Ida Nowakowska już wielokrotnie udowadniała, że bardzo różni się od swoich koleżanek i kolegów ze świata show biznesu. Choć celebrytka na co dzień obraca się w gwiazdorskim środowisku, sama wiedzie dość proste życie. Okazuje się, że wraz ze swoim mężem i synem mieszka na zaledwie kilku metrach kwadratowych.

Wnioskując ze słów gwiazdy, można odnieść wrażenie, że w jej życiu panuje istna sielanka. Pomimo niewielkiej przestrzeni życiowej, ich rodzina ma się świetnie. Ida Nowakowska ma nadzieję, że taki stan będzie istniał już zawsze.

Zobacz też:

Seria dziwnych tweetów Tomasza Lisa. Te aluzje kieruje do Renaty Kim?

Wróżka Anna Kempisty skomentowała sprzedaż sukien ślubnych Opozdy. Ciąży nad nimi fatum?

Klaudia Halejcio chwali się tarasem. A jak spadnie deszcz?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ida Nowakowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy