Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

W końcu się udało! Alicja Bachleda-Curuś długo na to czekała

Mamy dobre wieści dla wszystkich fanów Alicji Bachledy-Curuś (37 l.). Gwiazdę już niedługo będzie można oglądać w nowej polskiej produkcji. Dodatkowo aktorka spędzi kilka tygodni w Polsce, co z pewnością ucieszy jej wielbicieli i bliskich. Poznajcie szczegóły powrotu gwiazdy do kraju!

Aktorka z niecierpliwością odlicza dni do przylotu do ojczyzny! Alicja Bachleda Curuś już jesienią rozpocznie zdjęcia do kontynuacji komedii "Siedem rzeczy, których nie wiecie o facetach". 

"Zagra główną rolę damską. Będzie jej więc sporo na ekranie" - zdradza pracownik produkcji. 

Po czasie przestoju nie tylko czeka ją fascynujące zawodowe wyzwanie, ale przede wszystkim wreszcie spędzi więcej czasu z ukochanymi rodzicami. Państwo Bachledowie ogromnie stęsknili się za córką i wnuczkiem, Henrym. 

Jeśli chłopiec dołączy do mamy, zaplanowali dla niego wiele atrakcji, już nie mogą się doczekać, aż pochwali się im znajomością polskiego. Nie wiadomo, czy narzeczony Alicji wygospodaruje czas, aby jej towarzyszyć, ale przyszli teściowie liczą na to, że przyleci chociaż na kilka dni, by mogli lepiej go poznać i ugościć sławnymi pierogami pani Lidii.

Reklama

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

Dobry Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Alicja Bachleda-Curuś

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje