Lara Gessler razem z mężem Piotrem Szelągiem spodziewają się właśnie drugiego dziecka. Nena już niedługo będzie miała młodszego braciszka, a Magda Gessler ponownie zostanie babcią!
Podobno kobiety mocno zbliżyły się do siebie, kiedy pierwsze dziecko Lary przyszło na świat. Gwiazda przyznała, że zawsze marzyła o tym, aby mieć córkę i syna.
Jak babcia Magda się dowiedziała, to akurat był taki ostry moment, jeżeli chodzi o wojnę. Więc generalnie drżała o wszystkich swoich bliskich. Oczywiście się ucieszyła, ale na początku powtarzała: "Musicie jeszcze bardziej na siebie uważać"
Niestety córeczka przejęła po mamie męczącą dolegliwość, mianowicie atopowe zapalenie skóry. Uporczywe objawy suchej skóry i swędzenia udaje im się na szczęście opanować odpowiednią pielęgnacją.
Lara Gessler nie ma w domu telewizora
Córka znanej restauratorki coraz odważniej pokazuje się publicznie z ciążowym brzuszkiem i odpowiada nawet na najbardziej intymne pytania ze strony swoich obserwatorów.
Odpisywała już fanom na tematy związane ze szczegółami porodu, ciąży, a nawet... współżycia z partnerem w błogosławionym stanie. Lara odpowiedziała, że chciałaby znowu urodzić naturalnie, bez znieczulenia i najchętniej w domu.
Tym razem podczas serii pytań i odpowiedzi na Instagramie ktoś zapytał, czy dwuletnia Nena ogląda bajki. Odpowiedź mamy jest zaskakująca!
Nie mamy telewizora w domu. Jak jesteśmy na wyjeździe, to czasem coś obejrzy. Ale uczciwie mówiąc, ja się chyba bardziej rzucam na HGTV, niż ona na bajki. Woli piosenki niż bajki. Puszczamy jej czasem w samochodzie
Okazuje się, że oglądanie bajek w domu Gessler jest zarezerwowane wyłącznie na momenty kryzysowe. Słusznie?
Zobacz też:
Lara Gessler szczerze o współżyciu w błogosławionym stanie: "Trzeba o bliskość dbać"
Halsey poroniła trzy razy, w tym raz wykonała aborcję. Wokalistka przerwała milczenie
Drugi atak rekina w egipskim kurorcie. Ofiarą Rumunka














