Reklama

Reklama

Reklama

W domu Lary Gessler panują specjalne zasady. Zaskakujące, czego nie robi Nena!

Lara Gessler (32 l.) już niedługo przywita na świecie swoją drugą pociechę. Córka znanej restauratorki zawsze marzyła o tym, żeby mieć córkę i syna. W czasie ciąży odpowiada nawet na najbardziej intymne pytania ze strony obserwatorów. Tym razem na jaw wyszło, czego Nena nigdy nie robi w domu. Wśród dzieci to naprawdę rzadkość!

Lara Gessler razem z mężem Piotrem Szelągiem spodziewają się właśnie drugiego dziecka. Nena już niedługo będzie miała młodszego braciszka, a Magda Gessler ponownie zostanie babcią! 

Podobno kobiety mocno zbliżyły się do siebie, kiedy pierwsze dziecko Lary przyszło na świat. Gwiazda przyznała, że zawsze marzyła o tym, aby mieć córkę i syna

Reklama

Niestety córeczka przejęła po mamie męczącą dolegliwość, mianowicie atopowe zapalenie skóry. Uporczywe objawy suchej skóry i swędzenia udaje im się na szczęście opanować odpowiednią pielęgnacją. 

Lara Gessler nie ma w domu telewizora

Córka znanej restauratorki coraz odważniej pokazuje się publicznie z ciążowym brzuszkiem i odpowiada nawet na najbardziej intymne pytania ze strony swoich obserwatorów. 

Odpisywała już fanom na tematy związane ze szczegółami porodu, ciąży, a nawet... współżycia z partnerem w błogosławionym stanie. Lara odpowiedziała, że chciałaby znowu urodzić naturalnie, bez znieczulenia i najchętniej w domu. 

Tym razem podczas serii pytań i odpowiedzi na Instagramie ktoś zapytał, czy dwuletnia Nena ogląda bajki. Odpowiedź mamy jest zaskakująca!

Okazuje się, że oglądanie bajek w domu Gessler jest zarezerwowane wyłącznie na momenty kryzysowe. Słusznie?

Zobacz też:

Lara Gessler szczerze o współżyciu w błogosławionym stanie: "Trzeba o bliskość dbać"

Halsey poroniła trzy razy, w tym raz wykonała aborcję. Wokalistka przerwała milczenie

Drugi atak rekina w egipskim kurorcie. Ofiarą Rumunka

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lara Gessler

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy