Reklama
Reklama

Lara Gessler szczerze o współżyciu w błogosławionym stanie: "Trzeba o bliskość dbać"

Lara Gessler (32 l.) wraz z mężem Piotrem Szelągiem spodziewają się właśnie drugiego dziecka. Z tej okazji restauratorka zorganizowała serię pytań i odpowiedzi dla swoich fanów, podczas której zdradziła szczegóły dotyczące ciąży, porodu, a nawet... współżycia z partnerem. "Rodzice to podwalina rodziny, trzeba o bliskość dbać" - wyjaśniła otwarcie.

Lara Gessler to nie tylko córka znanej z "Kuchennych rewolucji" gwiazdy TVN, ale też jedna z najpopularniejszych młodych restauratorek w Polsce. Magda Gessler wkrótce ponownie zostanie babcią, bowiem Lara wraz z ukochanym Piotrem Szelągiem spodziewają się drugiego dziecka. Do tej pory to Nena była ich całym światem. Teraz zostanie już starszą siostrzyczką!

Reklama

Córka Magdy Gessler coraz odważniej pokazuje się ze swoim ciążowym brzuszkiem. Chętnie odpowiada też na pytania fanów dotyczące przebiegu ciąży, porodu, a nawet... współżycia z partnerem.

Lara Gessler szczerze o seksie podczas ciąży

Ostatnio na Instagramie Lara zorganizowała serię pytań i odpowiedzi dla swoich obserwatorów. Internauci byli szczególnie zainteresowani tym, czy za pierwszym razem młoda restauratorka rodziła naturalnie czy korzystała z cesarskiego cięcia. 

Mogłoby się wydawać, że to wystarczająco intymne pytanie, ale fani nie dawali za wygraną. Następnie spytali Gessler o jej opinię na temat współżycia w czasie ciąży

Lara przyznała też, że ma teraz o wiele mniej czasu na to, aby celebrować drugą ciążę tak samo, jak pierwszą, ale czuje się w niej tak samo dobrze, więc obserwatorzy mogą być spokojni.

Zobacz też:

Lara Gessler cierpi na przewlekłą chorobę. Męcząca przypadłość przeszła na jej córkę

Ralph Kaminski zaśpiewał piosenki Kory. W komentarzach rozpętała się burza!

Monika Richardson w obronie pasierba! "Nie wsadzać brudnych buciorów w jego życie"

Doda w bajkowej kreacji. Nagle Wiśniewski zdarł z niej spódnicę!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lara Gessler
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama