Reklama

Reklama

Reklama

Halsey poroniła trzy razy, w tym raz wykonała aborcję. Wokalistka przerwała milczenie

Halsey (27 l.) to obecnie jedna z najbardziej znanych wokalistek młodego pokolenia. W związku z aktualną sytuacją w USA, gdzie kobiety straciły możliwość wykonania aborcji, artystka postanowiła dołączyć do innych celebrytek, które w związku z zakazem dzielą się swoimi prywatnymi historiami aborcyjnymi.

Halsey postanowiła opowiedzieć swoim fanom, że ma za sobą trzy poronienia, w tym jedno z nich, które mogło skończyć się na niej śmiercią. Jej przypadek pokazuje, że wykonanie aborcji było jedynym ratunkiem.

Halsey opowiada o swoich aborcjach

W Stanach Zjednoczonych zostało niedawno unieważnione orzeczenie Roe przeciwko Wade, które pozwalało kobietom na wykonywanie aborcji. Wiele gwiazd i celebrytek w związku z wprowadzonym zakazem postanowiło opowiedzieć swoje prywatne historie, w których występowała aborcja.

Reklama

Halsey oraz jej partner Alev Aydin doczekali się syna Endera Ridleya. Okazuje się jednak, że zanim wokalistka zdecydowała się na urodzenie dziecka, miała za sobą kilka poronień. 27-latka postanowiła opowiedzieć o swoich przeżyciach w wywiadzie, którego udzieliła serwisowi vogue.com.

Wokalistka wyznała również, że ma duży żal odnośnie decyzji władz USA. Osobiste wyznanie artystki miało pokazać, że w niektórych przypadkach aborcja jest konieczna. Kobieta w wywiadzie przyznała, że zabieg uratował jej życie. Dodała również, że każdy powinien mieć prawo do decydowania o własnym ciele.

Gwiazda wyjawiła również, że pomimo tego, że obecnie jest szczęśliwą mamą, nigdy nie zmieni swojego podejścia do tematu aborcji. Według niej każda kobieta powinna mieć możliwość wyboru.


Zobacz też:

Ricky Martin stanie przed sądem? Został oskarżony o przemoc domową

Małgorzata Rozenek pokazała pokój Henia. Robi wrażenie


Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Halsey

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy