Reklama

Reklama

Reklama

Ricky Martin stanie przed sądem? Został oskarżony o przemoc domową

Ricky Martin (50 l.) to jeden z najbardziej znanych wokalistów na świecie. Ostatnio jednak nie jest on bohaterem pozytywnych newsów. Latynoskiego gwiazdora podejrzewa się o stosowanie przemocy domowej. W zagranicznych mediach pojawiła się informacja, że policja już zajmuje się tą sprawą.

Ricky Martin, zamiast koncentrować się na tworzeniu nowych piosenek, musi stawić czoła poważnym oskarżeniom, które padły pod jego adresem. Kilka dni temu w mediach pojawiły się bulwersujące zarzuty jego byłej menadżerki. Kobieta domaga się od muzyka 3 milionów dolarów odszkodowania.

Ricky Martin oskarżony o przemoc domową

Była menadżerka gwiazdora, stwierdziła, że Martin ją oszukał i zmanipulował. Rebecca Drucker zapowiedziała, że sprawa trafi do sądu. Dodała również, że jest posiadaczką dowodów, które mogą obciążyć artystę.

Reklama

Okazuje się, że to niezbyt dobry czas dla Martina. Parę dni temu został on oskarżony o stosowanie przemocy domowej. Policja w Puerto Rico poinformowała, że przygotowała specjalne dokumenty, które zakazują zbliżania się do poszkodowanego. Nieoficjalnie mówi się, że najprawdopodobniej jest nim mąż Ricky'ego Martina, Jwana Yosefa.

Martin nie skomentował jeszcze tych doniesień. Jego pracownicy przesłali za to do mediów bardzo lakoniczne oświadczenie.

Ricky Martin - partnerzy

W 2010 roku słynny wokalista dokonał coming outu. Potwierdził, że jest w związku z mężczyzną. Przez pięć lat spotykał się finansistą Carlosem Gonzálezem Abellą. Uczucie nie przetrwało. Na początku 2016 roku Ricky Martin zakochał się w armeńsko-syryjskim artyście Jwanie Yosefie. Mężczyźni poznali dzięki dziełom malarza, które były wystawiane w jednej z galerii.

Zobacz też:

Krzysztof Respondek: Przez chwilę był wielką gwiazdą, a dziś... wreszcie ma czas dla rodziny

Amber Heard wytyka sądowi nieprawidłowości w procesie. Chce wrócić na salę rozpraw?
Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ricky Martin

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy