Reklama

Reklama

Reklama

Amber Heard wytyka sądowi nieprawidłowości w procesie. Chce wrócić na salę rozpraw?

Amber Heard (36 l.) nie zgadza się z wyrokiem, który zapadł w procesie dekady. Sugeruje fałszerstwo jednego z przysięgłych, zarzucając również, że dowody były zbyt słabe. Zostanie uniewinniona?

Amber Heard ma zarzuty wobec procesu? Złożyła wniosek do sądu

Amber Heard zamierza walczyć o uniewinnienie. Kobieta uważa, że jeden z przysięgłych dopuścił się kłamstwa, a niektóre z dowodów przytoczonych w sprawie były zbyt słabe. Prawnicy aktorki złożyli w tym tygodniu nowe dokumenty w VA, prosząc sędziego, aby albo całkowicie uchylił wyrok na korzyść Johnny’ego Deppa, oddalił skargę albo zarządził nowy proces.

Reklama

Powodów, które przedstawiają jest wiele. Twierdzą, że po stronie Johnny'ego nie przedstawiono wystarczających dowodów, aby przekonać ławę przysięgłych, że słowa Amber Heard zaszkodziły jego karierze aktora i kosztowały go role. Adwokaci Amber twierdzą, że kariera Deppa wylądowała w martwym punkcie, szczególnie, jeśli chodzi o "Piratów z Karaibów", już przed opublikowaniem przez Heard artykułu w grudniu 2018 roku. Uznają przedstawione w tym aspekcie dowody za niewystarczające.

Ponadto zaznaczyli, że Amber Heard nie wymieniła Deppa z imienia i nazwiska w swoim artykule. Z tego względu nie rozumie posądzenia o zniesławienie.

Amber i jej zespół twierdzą, że jednym z przysięgłych, którzy decydowali o jej losie, być może była osoba, której nie wezwano do sądu, a sąd najwyraźniej to przegapił, nie sprawdzając właściwie. To juror #15, którego rok urodzenia na papierze to 1945.

Zespół Amber twierdzi, że szybko odnalazł tego niedoszłego oszusta - który, jak mówią, jest wyraźnie młodszy - i wygląda na to, że ta osoba mogła urodzić się w 1970 roku. W rezultacie chcą, aby sąd zbadał sprawę. Jeśli okaże się, że ten człowiek błędnie trafił do ​ławy przysięgłych, to należałoby wówczas zacząć sprawę od nowa.

Johnny Depp ma się czego bać?

Okazuje się, że działanie Amber nie zaskoczyło wprawnych prawników Deppa. Jak podaje, TMZ, adwokat Johnny'ego Deppa, Ben Chew, stwierdził, że można się tego spodziewać... i że wniosek Amber nie zawiera właściwie żadnych istotnych treści. Sąd będzie musiał orzec w sprawie wniosku, więc pozostaje nam jedynie czekać na rozwój wydarzeń.

Zobacz też:

Edyta Górniak analizuje związki przez pryzmat ezoteryki. Gwiazda brnie w New Age?

Agnieszka Woźniak-Starak zmniejszyła biust. Fotki z Open'era nie kłamią

Demi Rose wypoczywa na wakacjach. "Nie mogę oderwać wzroku!"

Włochy: Tragedia w Dolomitach. Wielu zabitych i rannych po oderwaniu się fragmentu skalnego

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Amber Heard | Johnny Depp

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy