Reklama
Reklama

Viola Kołakowska powraca ze swoimi "teoriami". Zatraciła się w nowej "religii" i ogłosiła nietypowe święto

Viola Kołakowska (45 l.) od dłuższego czasu przejawia wyraźne zainteresowanie szeroko rozumianą ezoteryką. Była partnerka Tomasza Karolaka znów powróciła do swojej ulubionej tematyki, jaką jest New Age. Celebrytka oświadczyła w mediach społecznościowych, że zamierza świętować "dzień wiedźmy".

Viola Kołakowska: teorie spiskowe i New Age

Viola Kołakowska zasłynęła w mediach za sprawą swoich dość odważnych poglądów oraz nieszablonowego podejścia do życia. Podczas pandemii koronawirusa celebrytka w ostrych słowach wypowiadała się na temat procedur sanitarnych obowiązujących w Polsce i za granicą. 

Kołakowska zasłynęła jako tzw. koronasceptyczka. Choć temat COVID-19 dziś zszedł na dalszy plan, modelka w mediach społecznościowych wciąż powraca do kwestii związanych ze szczepieniami. Ostatnio podzieliła się ze swoimi obserwatorami dającym do myślenia materiałem autorstwa Andy Choinskiego: "Pfizer przyznaje, że szczepionka przeciwko covid-19 nie była testowana pod kątem zapobiegania przenoszeniu się wirusa przed jej wypuszczeniem".

Reklama

To jednak nie koniec interesujących nowości, które możemy znaleźć w mediach społecznościowych Violi Kołakowskiej. Celebrytka również na instastories zamieściła szereg zastanawiających postów. Była dziewczyna Tomasza Karolaka ogłosiła wszem i wobec, że przystąpiła już do przygotowań do świętowania dnia wiedźmy.

Trącące New Agem samozwańcze święto z pewnością zaintrygowałoby również Edytę Górniak, która podobnie jak Kołakowska uwielbia nurt neopogański i teorie spiskowe. Na czym polega "dzień wiedźmy" i czy Viola Kołakowska uważa, że nią jest?

Viola Kołakowska świętuje dzień wiedźmy

Viola Kołakowska regularnie publikuje w mediach społecznościowych treści związane z rozwojem osobistym i duchowym. Dziś postanowiła przypomnieć swoim obserwującym, że 16 listopada to szczególnie ważna data w kalendarzu osób, które podobnie jak ona pasjonują się ruchem New Age. Na instastories celebrytki ukazały się posty informujące, kim tak naprawdę jest wiedźma. Z profilu Kołakowskiej dowiadujemy się, że definicja tego pojęcia jest bardzo szeroka. 

Wiedźma bowiem to nie tylko przerażająca postać z bajki, która potrafi latać na miotle, ale także osoba, która pomaga innym, kieruje się najwyższym dobrem, świadomie korzysta z intuicji i posiada wiele innych, wartych uwagi cech. 

Cytat opublikowany przez Violę Kołakowską pochodzi z książki Anny Koprowskiej-Głowackiej zatytułowanej: "Magia ludowa z Pomorza i Kujaw". Wszystko wskazuje na to, że Viola Kołakowska postrzega siebie jako wiedźmę i dziś zamierza świętować. Niestety, póki co, nie zdradziła na czym polega obchodzenie tego nietypowego święta. 

Zobacz też:

Paulina Smaszcz nie jest już sama. U jej boku pojawił się kochający partner

Kamil Grabara ma nieziemsko zgrabną dziewczynę. Modelka zajęła miejsce Poli Lis

Dagmara Kaźmierska bierze wspólną kąpiel z partnerem i... upublicznia śmiałe kadry w sieci!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Violetta Kołakowska | Tomasz Karolak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy