Reklama
Reklama

Kamil Grabara ma nieziemsko zgrabną dziewczynę. Modelka zajęła miejsce Poli Lis

Kamil Grabara (23 l.) znalazł się w centrum zainteresowania mediów, gdy niespodziewanie okazało się, że to właśnie on weźmie udział w mundialu 2022. W związku z kontuzją Bartłomieja Drągowskiego, piłkarz dołączy do reprezentacji Polski podczas Mistrzostw Świata w Katarze. Co wiemy na temat życia osobistego bramkarza? Okazuje się, że przy jego boku trwa narzeczona, Dominika Robak.

Kamil Grabara: Mundial 2022

Kamil Grabara z pewnością, nie przypuszczał nawet w snach, że sprawy mogą przyjąć taki obrót. Gdy parę dni temu Czesław Michniewicz ogłosił skład polskiej kadry na Mundial w Katarze, bramkarz niestety nie miał powodów do radości. Jego nazwisko nie znalazło się na liście powołanych. Kamil Grabara dzielnie przyjął to niepowodzenie. W jednym z wywiadów zapewniał, że nie traktuje tego osobiście.

"Jeśli nie ma mnie na liście, to znaczy, że nie jestem wystarczająco dobry. Końcowo jestem zadowolony z tego, co zrobiłem. Doznałem kontuzji i od momentu powrotu zrobiłem wszystko, co mogłem. Wygrałem trudną rywalizację w bramce Kopenhagi i dobrze sobie radziłem. Jeśli to nie wystarczyło, to jest jak jest" - mówił w wywiadzie dla z duńskiego portalu Tipsbladet.

Reklama

Bramkarz, grający na co dzień w klubie FC København pozwolił sobie na dość niewybredny żart, który nie wszystkim wielbicielom futbolu przypadł do gustu. Grabara zasugerował, że jeśli zajdzie taka konieczność, to może rozważyć reprezentowanie barw Danii podczas międzynarodowych rozgrywek.

Dziś już wiemy, że ten scenariusz nie ma szans na realizację, bowiem polski bramkarz otrzymał powołanie na mundial. W związku z kontuzją Bartłomieja Drągowskiego, Grabara znalazł się na ścisłej liście reprezentantów. 13 listopada rzecznik PZPN, Jakub Kwiatkowski potwierdził, że Kamil Grabara weźmie udział w Mistrzostwach Świata w Katarze. 

Kamil Grabara ma nieziemsko zgrabną dziewczynę

Kamil Grabara, podobnie jak jego koledzy z reprezentacji Polski jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Bramkarz dość często publikuje na Instagramie wspólne zdjęcia w towarzystwie swojej ukochanej, Dominiki Robak. W marcu tego roku para świętowała trzecią rocznicę związku. Kamil Grabara i jego partnerka są już zaręczeni, ale póki co, nie wiadomo czy planują w najbliższym czasie stanąć na ślubnym kobiercu. Wiemy za to, że partnerka bramkarza reprezentacji Polski pracuje jako modelka i może się poszczycić bajeczną figurą. Udostępniane przez nią w sieci zdjęcia regularnie spotykają się z zachwytem internautów. Prywatnie Dominika Robak jest zagorzałą fanką swojego narzeczonego.

"Emocje jeszcze nie opadły, nadal do nas nie dociera co się odjaniepawliło. Mój przyszły mąż pobił chyba wszelkie możliwe rekordy, a na dodatek jest mistrzem Danii. Spędziłam ten dzień z najbliższymi , było mnóstwo radości i łez, bo wszyscy pamiętamy, jak bardzo Kamil chciał tego zwycięstwa, ile pracy w to włożył i kurde! Zrobił to! Kamilu, jestem przeszczęśliwa, że widziałam to wszystko na własne oczy od samego początku, że byliśmy w tym razem! To Twoje pierwsze mistrzostwo, ale na pewno nie ostatnie, jestem dumna, kocham Cię!" - pisała parę miesięcy temu w mediach społecznościowych. 

W przeszłości Kamil Grabara był chłopakiem córki Tomasza Lisa i Kingi Rusin, Poli. Ich związek niestety się rozpadł. Po rozstaniu zarówno Pola, jak i bramkarz usunęli z mediów społecznościowych wszystkie wspólne zdjęcia. Co ciekawe, Kinga Rusin od samego początku nie była zadowolona ze znajomości córki z piłkarzem. Być może przeczuwała, że do siebie nie pasują...

Zobacz też:

Dagmara Kaźmierska bierze wspólną kąpiel z partnerem. Nareszcie doszło do przełomu?

Julia Wieniawa wyjawiła prawdę o rozstaniu z Rozbickim. Co było przyczyną?

Magdalena Stępień w ramionach dziewczyny Wojewódzkiego. To ona jest jej wsparciem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Pola Lis | Mundial 2022
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama