Reklama
Reklama

Karolak broni teorii Violi Kołakowskiej? Wyjawił, czy zaszczepił swoje dzieci!

Tomasz Karolak (51 l.) przed laty był związany z Violą Kołakowską, która dzisiaj słynie głównie z głoszenia teorii spiskowych na swoim Instagramie. Okazuje się, że aktor konsekwentnie staje w obronie byłej ukochanej, z którą ma dwójkę dzieci. W rozmowie z Pudelkiem wyjawił, czy są zaszczepione...

Tomasz Karolak to obecnie jeden z najpopularniejszych aktorów w Polsce. Mężczyzna wyjątkowo często pojawia się na wielkim ekranie w topowych komediach romantycznych. 

Widzowie z pewnością pamiętają go jeszcze z roli sympatycznego policjanta Szczepana w serialu "Kryminalni". Później większą sławę przyniosły mu takie głośne produkcje, jak "Rodzinka.pl", "39 i pół" czy "Listy do M.".

Nie wszyscy wiedzą o tym, że Karolak miał wyjątkowo bujne życie uczuciowe. W swojej karierze był związany m.in. z modelką i aktorką, Violą Kołakowską. Para poznała się na planie wspomnianego serialu kryminalnego. 

Reklama

Aktor zupełnie stracił głowę dla Violi i zostawił Magdalenę Boczarską. Wkrótce doczekali się córki Leny oraz syna Leona, jednak gwiazdor uciekł, nie będąc gotowy na ojcostwo. 

Tomasz Karolak o teoriach Violi Kołakowskiej

Dzisiaj Kołakowska zaraz po Edycie Górniak wiedze prym w głoszeniu teorii spiskowych i byciu tzw. koronasceptyczką, co wiąże się z negowaniem szczepień. 

W jej obronie konsekwentnie, choć nieśmiało, stawał były partner, Tomasz Karolak. Wyjaśnił, że zarówno on, jak i dzieci, od dawna mieli świadomość, czym interesuje się Viola.

Ostatnio Karolak podejrzanie często zaczął wracać myślami do życia u boku Violi Kołakowskiej i wspominać o tym w wywiadach. 

Co więcej, w rozmowie z Kubą Wojewódzkim aktor przyznał, że oboje poddają się tajemniczej praktyce zapożyczonej z plemion szamańskich, mianowicie Kambo, czyli uzdrawianiu przy pomocy jadu amazońskiej żaby

Aktor zdradził też Pudelkowi, że jego dzieci są zaszczepione. 

Zobacz też:

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska wykonują śmiercionośny rytuał. "Razem z Violką praktykujemy"

Karolak z córką na premierze "Listów do M.". Lena jest już nastolatką!

Wszystkie związki Tomasza Karolaka. Z którą z kobiet wytrzymał najdłużej?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Karolak | Violetta Kołakowska
Reklama
Reklama
Reklama