Reklama
Reklama

Uważa, że jest zaginioną Madeleine McCann. Dostała pismo od prawnika i druzgocące wieści!

Julia Faustyna od dłuższego czasu uznaje, że jest zaginioną przed laty dziewczynką Madeleine McCann. Jej teoria rozprzestrzeniła się już na cały świat, a nowe doniesienia mogą wnieść nowe światło do całej sprawy! Oto, co nowego wiadomo o zgodności Julii i Madeleine.

Julia Faustyna dostała pismo od prawnika i na dodatek druzgocące wieści!

Julia Faustyna zrobiła międzynarodową aferę, która przypomniała o dawnym zaginięciu Madeleine McCann, której do dziś nie odnaleziono. Na swoim Instagramie pokazywała  "dowody", które miały uwiarygodnić wersję, że to ona jest tą dziewczynką. Były to szczególnie zdjęcia oczu i kształtu twarzy. W jej teorię uwierzyła detektyw i medium Fia Johnsson, która zabrała Julię do Stanów Zjednoczonych, by mogły wykonać badanie DNA. W Polsce oczywiście też można było takie badania wykonać, lecz 21-latka otrzymywała groźby. Oto, co nowego wiadomo w tej sprawie!

Reklama

Julia Faustyna dostała pismo przedprocesowe od prawnika: "Wzywam do zaprzestania"

Detektyw przekazała w gazecie "The Sun", że Julia ma astmę i podejrzenie białaczki, a na dodatek cierpi z powodu bólu kości. W wielowątkowej przeszłości Julii według Johnsson miało dojść do "przetransportowania Julii" przez międzynarodową grupę przestępczą. 

Na nieszczęście 21-latki wielokrotnie wspomina o mężczyźnie, który miał jej zrobić krzywdę. Dziś wspomniany mężczyzna odcina się od sprawy i... grozi Julii podaniem do sądu.

"Wzywam do natychmiastowego zaprzestania naruszania dóbr osobistych mojego klienta, zniesławiania go, publikowania w mediach wyroku sprzed wielu lat i sugerowania, że ma on coś wspólnego z zaginioną Madeleine McCann. Jeśli nie zaprzestaniecie działań - złożę przeciwko państwu pozew o naruszenie dóbr osobistych i rozważę dalsze kroki prawne" - pisze prawnik mężczyzny.

Dostała pismo od prawnika i druzgocącą wiadomość! Oto co nowego wiadomo o zgodności Julii i Madeleine

Jakby jeszcze tego było mało, do sprawy dołączyli się specjaliści wykonujący dokładne identyfikacje i porównania twarzy. Szwajcarska firma Ava-X m.in. za pomocą swojej technologii pomaga policji w łączeniu zaginionych osób z ich rodzinami na podstawie analizy twarzy.

"Praktycznie niemożliwe jest, aby młoda Polka była Maddie" - powiedział dla Blick szef Ava-X, Christian Fehrlin.

Według niego Julia nie może być zaginioną Madeleine ze względu na niezgodność z fotografią zaginionej dziewczynyki. Fehrlin dodał, że w około 90 procentach jest pewien, że Polka i Brytyjka to różne osoby.

Dotychczas rodzice Madeleine nie skomentowali całej sprawy.

Zobacz też:

Będzie badanie DNA Polki podającej się za zaginioną Madeleine McCann? Rodzice dziewczynki w fatalnym stanie emocjonalnym

Rodzina Polki, która podaje się za Madeleine McCann wydała oświadczenie. "Jesteśmy zdruzgotani obecną sytuacją"

Polka podająca się za Madeleine McCann to zaginiona Niemka? Szokujące wieści

Polska Madeleine McCann odpowiedziała na oświadczenie rodziców. Oto, dlaczego odmawiają badania DNA

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Faustyna | Madeleine McCann
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy