Reklama
Reklama

Julia Faustyna czeka na wyniki badań DNA, ale nie tylko. Może być śmiertelnie chora!

Zaginięcie Madeleine McCaan, a także sprawa podającej się za nią Polki dalej jest w centrum zainteresowania internautów. Teraz na jaw wychodzą nowe fakty. Czy to możliwe, by Julia, dziewczyna twierdząca, że jest zaginioną dziewczyną, była chora na... białaczkę? Jej ciężki stan potwierdza detektyw z USA!

Zaginięcie Madeleine McCann

Brytyjka Madeleine McCann zaginęła w 2007 roku w czasie wakacji w Portugalii. Przebywała tam z rodzicami i rodzeństwem. Miała zaledwie cztery lata. Od tamtego momentu szuka jej cały świat. Pojawiło się wiele tropów, jednak żaden nie był właściwy. Podejrzewano nawet rodziców dziewczynki oraz mężczyznę z Niemiec, który miał już na koncie przestępstwa na tle seksualnym

Reklama

Niedawno pojawiła się także Julia Faustyna, dziewczyna, która uznała, że może być zaginioną dziewczynką. Poprosiła o testy DNA. Wypuściła też serię filmów na TikToku, która miała sprawić, że łatwiej dotrze do rodziny zaginionej Madeleine.

Julia Faustyna wyjechała do USA. Rodzice nie zgadzali się na testy DNA

Julia Faustyna, pomimo próśb rodziców, nie przebywa już w Polsce. Jak do tego doszło? Jej rodzina nie zgadzała się na testy DNA, twierdzili nawet, że Julia ma ogromne problemy psychiczne i jej zachowania nie można traktować poważnie. 

"Zawsze staraliśmy się rozumieć wszelkie sytuacje, które działy się z Julią. Liczne terapie, leki, psychologowie i psychiatrzy - to wszystko Julka miała zapewnione. Nie była pozostawiona sama sobie" - rodzice pisali w oświadczeniu na Facebook’u, które opublikowali na profilu "Zaginieni przed laty".

Do tego doszły groźby z nieznanych źródeł. Pomoc zaoferowała dziewczynie Fia Johansson, detektyw i medium ze Stanów Zjednoczonych, znana na Instagramie jako perskie medium (@persianmedium).

Fia przyleciała do naszego kraju, a niedługo potem z niego wyleciała. Nie zrobiła tego sama. Julia Faustyna dopięła swego i wyjechała z nią do Stanów Zjednoczonych. Wykonano już testy DNA, które mają potwierdzić lub zaprzeczyć prawdziwego pochodzenia Polki

Teraz na jaw wychodzą nowe fakty.

Nowe fakty na temat Julii Faustyny!

"Jeśli wyniki wskażą, że jest Brytyjką lub pochodzi z tego obszaru, będziemy kontynuować śledztwo w sprawie Madeleine McCann i skontaktujemy się z detektywami w Portugalii" - wyjawiła Fia Johansson.

"Mamy teraz wiele dowodów, które wskazują, że Julia została z pewnością przemycona do Polski z innego kraju przez międzynarodową grupę zajmującą się handlem seksualnym. Wciąż prowadzimy dochodzenie, ale Julia zdecydowanie nie jest biologiczną córką swoich rodziców w Polsce" - dodała kobieta, która gości u siebie Julię Faustynę, podającą się za zaginioną Madeleine McCann.

To nie koniec informacji od znanej detektyw. W czwartek, 16 marca, Johansson opublikowała wpis na Instagramie, który jest wycinkiem jej wywiadu dla "The Sun". Ujawnia w nim nowe, szokujące fakty na temat stanu zdrowia Julii.

Fia Johansson podejrzewa, że Julia Faustyna może mieć białaczkę!

Detektyw w wywiadzie dla "The Sun" opowiada m.in. o zleconych niedawno badaniach DNA, których wyniki mają być znane za parę tygodni. To długi czas, który dziewczyna z Polski na pewno przeżyje bardzo ciężko. Cała sytuacja ma zły wpływ na jej zdrowie. Dodatkowo okazało się, że Julia może mieć inne choroby, o których nie wiedziano w kraju

"Miała fatalne dzieciństwo i doznała wielu nadużyć. Jest zaniedbana. Jej stan zdrowia jest bardzo zły, ma ciężką astmę i bardzo cierpi z powodu bólu kości. Julia jest również w trakcie nerwowego oczekiwania na wyniki szczegółowych badań, ponieważ lekarze obawiają się, że może mieć białaczkę" - poinformowała Johansson.

Teraz wszyscy oczekują już nie jednego, a dwóch wyników badań - dotyczących zgodności DNA oraz chorób młodej dziewczyny.

Nie pozostało nic innego, jak życzyć Julii zdrowia i cierpliwości w tym trudnym i pełnym wyzwań czasie.

Czytaj też:

Polka podająca się za Madeleine McCann to zaginiona Niemka? Szokujące wieści

Rodzina Polki, która podaje się za Madeleine McCann wydała oświadczenie. "Jesteśmy zdruzgotani obecną sytuacją"

Eksperci "Pytania na śniadanie" ocenili polską Madeleine McCann. Nie ma mowy o żadnym teście DNA?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Madeleine McCann | Julia Faustyna
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy