Reklama
Reklama

Tymon Tymański zdradzał żonę, a ona dowiedziała się o tym.... z tabloidu. Doszło do skandalu!

Tymon Tymański kilka lat temu na łamach "Faktu" opowiedział o swoim zamiłowaniu do poliamorii. Jak się okazało, zapomniał wcześniej podzielić się tą informacją z żoną. Gdy dowiedziała się o niewierności muzyka, doszło do potężnego skandalu, zakończonego rozwodem. Skruszony Tymon postanowił jednak przeprosić żonę za wszystkie zdrady.


Tymon Tymański, a właściwie Ryszard Waldemar Tymański to kompozytor i wokalista znany z kilku zespołów, takich jak Tymon i Trupy, The Users, Kury czy NRD. Specjalizuje się w brzmieniach jazzowych oraz rockowych. 

Chwilami głośniej niż o jego karierze muzycznej było jednak o życiu prywatnym. Wszystko za sprawą licznych zdrad. 

Tymon Tymański o zdradach opowiedział w gazecie

Muzyk zyskał popularność m.in. dzięki programowi TVN "Azja Expres"w którym wziął udział ze swoim nastoletnim wówczas synem. Później udzielił serii wywiadów na łamach wielu czasopism i portali. W rozmowie z "Faktem" przyznał m.in. że preferuje poliamorię, a jego partnerka to akceptuje.

Reklama

"Czasem zdarza mi się wylądować w nie swoim łóżku. Jestem w zasadzie poliamorystą. Moja obecna żona jest bardzo wyluzowana. Mamy cudowny, otwarty związek" - mówił Tymański, wyraźnie chwaląc się swoim stylem bycia.

Publiczne przyznawanie się do zdrad to raczej nietypowe rozwiązanie, jednak nie byłoby to aż tak szokujące, gdyby układ ten akceptowali oboje partnerzy. Szybko okazało się jednak, że jest inaczej.

Tymon Tymański  - niewierność i głośny rozwód

Wydawałoby się, że Maria i Tymon mimo dużej różnicy wieku (dzieli ich aż 19 lat) przez lata tworzyli udany związek. Mają dwójkę dzieci - syna Teo oraz córkę Lunę. 

Wywiad dla "Faktu" ukazał jednak drugie dno ich relacji. Co więcej, okazało się, że Maria Tymańska nie miała pojęcia o zdradach męża, nie zgadzała się też na otwarty związek.  

"Niestety o rzekomym życiu w otwartym związku dowiedziałam się dopiero z wywiadu udzielonego przez Tymona "Faktowi". Nie jesteśmy już razem. Od dłuższego czasu dochodziły mnie słuchy, że mój mąż nie dochowuje wierności, ale nie jestem typem detektywa, który sprawdza wiadomości i wypytuje partnera o każdy szczegół" - powiedziała w rozmowie z Tabloidem.

Maria dodała, że informacje o braku wierności męża były dla niej bardzo bolesne. Szczególnie dotknął ją fakt, że była zdradzana zaraz po porodzie, gdy dzieci pary były jeszcze malutkie, a ona potrzebowała wsparcia i czułości.

Niefortunny wywiad skończył się rozwodem, do którego doszło w 2019 r. Maria Tymańska zaznaczała jednak, że informacje o licznych zdradach były tylko jednym z czynników wywołujących tę decyzję.

Tymański przeprasza za liczne zdrady

Muzyk postanowił się zreflektować i - również na łamach gazety - przeprosił byłą żonę. Zrobił to jednak w dość specyficzny sposób. 

„Pozwoliłem sobie na żart, że mamy cudowny i otwarty związek oraz iż jestem poliamorystą. Dalej uważam, że to niezły dowcip, chociaż może nie w tym kontekście. Za żart przepraszam wszystkich, którzy poczuli się urażeni, a w szczególności moją rodzinę oraz najbliższych” powiedział.

Nawiązując do rozstania z Marią dodał:

"W naszym przypadku czas pokazał, że niestety nie możemy być już razem mimo naszych starań. Nie będę podejmował próby wybielenia swojego wizerunku. Wina w tego typu sytuacjach zawsze leży gdzieś pośrodku – w naszym też”.

Burzliwe życie osobiste artysty

Tymański ma za sobą kilka nieudanych związków. Przed ślubem z Marią, związany był m.in. z Anną Lasocką i Martą Handschke. Ma czwórkę dzieci z trzema kobietami. Po rozwodzie z Marią szybko znalazł nową partnerkę. 

W 2020 r. muzyk ogłosił natomiast, że jest biseksualny.

Czytaj również:

Robbie Williams w Krakowie. Spowiedź gwiazdy rocka

Oscary 2023 - oprawa muzyczna i niespodzianki na czerwonym dywanie

Mała Syrenka - czarnoskóra Arielka w nowym zwiastunie

Zobacz także:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tymon Tymański | Maria Tymańska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy