Reklama
Reklama

TYLKO U NAS: Iza Janachowska poprowadzi "Taniec z gwiazdami"! To nie wszystko...

Kilka dni temu pojawiły się informacje o tym, że Iza Janachowska odchodzi z TVN. Natychmiast ruszyły spekulacje - co stoi za tą decyzją? Jedną z wersji miał być powrót Janachowskiej na parkiet "Tańca z gwiazdami"! Jak się okazuje, jest w tym ziarno prawdy... Pomponikowi udało się dowiedzieć, jaką propozycję przyjęła Iza Janachowska.

Izabela Janachowska w Polsacie

Odkąd na Pudelku pojawiły się informacje o tym, że Izabela Janachowska odchodzi spod skrzydeł TVN, trwają spekulacje co takiego skłoniło gwiazdę do tej decyzji i czym teraz planuje się zająć zawodowo.

Izabela Janachowska odeszła z TVN! "Rzuciła papiery"

Tancerka i ekspertka od ślubów zdaniem Pudelka miała "rzucić papierami", z kolei Plotek sugerował, że gwiazda może wrócić do tańczenia w "Tańcu z gwiazdami", co zapoczątkowało jej medialną karierę. Pomponikowi udało się dowiedzieć, jaka jest prawda!

Otóż tancerka, spełniona żona i mama, oraz ekspertka ślubna, postanowiła faktycznie wrócić do korzeni, ale w zupełnie innej roli - jak udało nam się ustalić zobaczymy ją w "Tańcu z gwiazdami", ale nie w roli tancerki, a... prowadzącej show! 

To oznacza, że ukochany przez widzów program będą naprzemiennie prowadzić Janachowska, Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna, która wystąpi również w nowym sezonie "Twoja twarz brzmi znajomo".

Reklama


Ale to nie wszystko! Nasze źródła donoszą, że w Polsacie czeka ją wiele nowych wyzwań...

Kim jest Izabela Janachowska?

Izabela Janachowska, tancerka reprezentująca najwyższą klasę "S" w tańcach standardowych i latynoamerykańskich, jest obecna na ekranach i w sercach telewidzów od 2009 roku, kiedy to debiutowała jako tancerka w "Tańcu z gwiazdami". W latach 2009-2011 tańczyła kolejno z: Wojciechem Medyńskim i Radosławem Majdanem w 2009 roku, z Przemysławem Saletą i Pawłem Stalińskim w 2010 roku, ze Zbigniewem Urbańskim w 2011 roku.

Treningi tanecznie zaczynała już jako dziecko, bo w wieku 8 lat, a jej kariera była spektakularna - wielokrotnie była mistrzynią Polski i reprezentowała nasz kraj na arenach światowych, zdobywając liczne medale w różnych kategoriach wiekowych. Jest między innymi brązową medalistką Mistrzostw Świata z 2004 roku.

W 2014, gdy "Taniec z gwiazdami" wrócił do telewidzów na antenie Polsatu, tańczyła z Rafałem Brzozowskim. Niestety - z powodu kontuzji kolana musiała zakończyć zawodową karierę taneczną. Ale nie przygodę z telewizją!

W 2014 roku, tuż po zorganizowaniu własnego ślubu i wesela z biznesmenem, Krzysztofem Jabłońskim, otworzyła bloga o tematyce ślubnej, którego następnie rozwinęła i przekształciła w portal internetowy. Założyła też kanał na Youtube o tej tematyce, wydała kilka poradników, a nawet stworzyła aplikację dla przyszłych młodych par. Stworzyła też kilka kolekcji sukien ślubnych i od 2015 prowadziła programy telewizyjne o tematyce związanej z planowaniem ślubu - "I nie opuszczę cię aż do ślubu", "Panny młode ponad miarę", "Ślub marzeń" i "W czym do ślubu".

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" - lista uczestników

W nowym sezonie "Tańca z gwiazdami" zatańczy 10 par. Wśród kobiecych gwiazd zaprezentują się:

Iza Małysz (42 l.) - pasjonatka podróży, szczęśliwa mama, z wykształcenia prawniczka, prywatnie żona Adama Małysza. 
Kajra, czyli Magdalena Kajrowicz-Zapała, 37-letnia sceniczna partnerka i żona Sławomira Zapały, aktorka i wokalistka.
Sylwia Bomba (35 l.) - znana widzom programu "Googlebox" fotografka, mama ukochanej córeczki, z wykształcenia magister sztuki.
Kinga Sawczuk - 20-letnia tiktokerka, aktorka i gwiazda sieci występująca pod pseudonimem "Kompleksiara".
Oliwia Bieniuk (18 l.) - modelka, córka gwiazdorskiej pary - Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej, początkująca aktorka.

Z kolei wśród panów zobaczymy następujące nazwiska:

Denis Urubko (47 l.) - instruktor wspinaczki, himalaista, utytułowany sportowiec.
Piotr Mróz (33 l.) - aktor znany z "Gliniarzy", fan podróży i motoryzacji.
Radek Liszewski (45 l.) - wokalista zespołu "Weekend" i autor przeboju "Ona tańczy dla mnie"
"FitOld Boy", czyli Wojciech Węcławowicz - 67-letni sportowiec i pasjonat fitnesu
Łukasz "Juras" Jurkowski (40 l.), Kick-bokser, raper i producent. Doskonale znany widzom Polsatu z programu "Ninja Worrior". 


Izabela Małysz w "Tańcu z gwiazdami"! Znamy skład nowej edycji!

Oliwia Bieniuk na wakacjach. Ostatnie chwile przed "Tańcem z gwiazdami"

Kajra w "Tańcu z gwiazdami'! Dowbor ogłosił to na scenie w Sopocie

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy