Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Oliwia Bieniuk na wakacjach! Ostatnie chwile odpoczynku przed "Tańcem z Gwiazdami"

Oliwia Bieniuk (18 l.) została przyłapana przez paparazzich. Wystarczyło, że na chwilę pokazała się na sopockim molo.

Oliwia Bieniuk, córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej, coraz częściej pojawia się w mediach. Jest spokojną nastolatką, która nie pakuje się w żadne skandale, nie zalicza wpadek, ani miłosnych zawirowań. W tym roku przystąpiła do egzaminu maturalnego i zakończyła go wynikiem pozytywnym. 

Można śmiało powiedzieć, że Oliwia wyszła z cienia. Zaledwie dwa tygodnie minęły od informacji, że weźmie udział w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami", a już paparazzi nie dają jej spokoju. Tym razem przyłapano ją na... sopockim molo. Jak widać, nastolatka nie ma łatwego życia, nie może nawet spokojnie się przespacerować.

Reklama

Na zdjęciach widzimy jednak, że nieszczególnie przejęła się obecnością fotoreporterów. Zdaje się, że zwyczajnie ich zignorowała. 

Oliwia Bieniuk składa życzenia w Dzień Mamy. Pokazała archiwalne zdjęcie Anny Przybylskiej

Na jesieni Oliwia sprawdzi swoje siły w 26. edycji "Tańca z Gwiazdami". Wszyscy są bardzo ciekawi, jaka jest córka Ani Przybylskiej. Aktorka była uwielbiana przez widzów, dlatego oczekiwania wobec nastolatki są wysokie. Czy uda jej się zaskarbić serca Polaków? 

***

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jarek Bieniuk | Oliwia Bieniuk | wakacje | Sopot | Sopot Festiwal

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje