Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Euro 2020. Teraz już wiadomo, co Robert Lewandowski myśli o Sousie. To koniec?!

Polska reprezentacja zakończyła już przygodę na Euro 2020. Nasza drużyna poległa w starciu z naszymi rywalami i kolejny raz rozczarowała Polaków. Wszyscy zastanawiają się, czy swoją pracę powinien kontynuować selekcjoner Paulo Sousa. W tej sprawie wypowiedział się kapitan polskiej drużyny Robert Lewandowski.

Nie tak miało być. Polacy tak zjednoczeni nie byli już dawno. W prawie każdym domu kibicowano polskiej reprezentacji i modlono się, by piłkarze wyszli z grupy turnieju Euro 2020. 

Rzeczywistość okazała się jednak brutalna. Biało- czerwoni zdobyli zaledwie punkt w trzech pojedynkach ze Słowacją, Hiszpanią oraz Szwecją.


Niektórzy za niepowodzenie polskiego drużyny obarczają Paula Sousę, selekcjonera reprezentacji. Inne zdanie mają jednak piłkarze. Rzecznik PZPZ, Jakub Kwiatkowski zdradził, co na ten temat sądzi Robert Lewandowski.

Reklama

Murem za Portugalczykiem stoi również szef Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek. Jak podaje portal stwierdził on, że nie zwolni Sousy, dopóki ma decydujący głos w tej sprawie. 

Fani trenera mogą więc odetchnąć z ulgą, bo wszystko wskazuje na to, że Paulo pozostanie na swoim stanowisku.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Robert Lewandowski | Paulo Sousa

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje