Reklama

Reklama

Reklama

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” przejdzie do historii? Zagraniczna gwiazda zaśpiewała piosenkę Dżemu!

Danzel jako Ryszard Riedel przedstawił widzom swój „Wehikuł czasu”. Jego wykonanie kultowego utworu przeszło do historii. Piosenkarz podbił serca widzów i artystów zasiadających w jury „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, ustalając nową jakość w interpretacji muzycznych dzieł. Nagroda trafiła w jego ręce!

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Viki Gabor w męskiej odsłonie!

Odcinek rozpoczął się występem Króla Pop - Michaela Jacksona, w którego wcieliła się Viki Gabor! Najmłodsza uczestniczka mierzyła się z utworem "Black or White" i wykonała go fenomenalnie! Katarzyna Skrzynecka nie szczędziła Gabor miłych słów, ale niestety nie wszyscy podzielili jej opinię.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Maryla Rodowicz jak żywa?

Andrzej Kozłowski wcielił się w legendę polskiej muzyki, Marylę Rodowicz. Zaśpiewał piosenkę "Sing Sing". W tej roli był fenomenalny!

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Karolina Pisarek urzekającą Francuzką

Karolina Pisarek zabrała nas na wycieczkę do Francji i zaśpiewała piosenkę "Tu es fotu" In-Grid.  Wysiłek młodej gwiazdy doceniła Małgorzata Walewska.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Maroon 5 nie zabrakło!

Reklama

Maciej Radel wcielił się w postać Adama Levina z zespołu Maroon 5 i wykonał piosenkę "Girls like you". Nie było to dla niego łatwe zadanie ze względu na... brak choreografii. Ruch sceniczny zwykle pomaga uczestnikom, a czasami bywa nawet kartą przetargową w walce o wygraną.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Janowski zdecydował się na owacje na stojąco!

Patryk Cebulski pokazał, że świetnie się  odnajduje w rockowym repertuarze. Wystąpił jako Dave Grohl z zespołu Foo Fighters i wykonał utwór "The Pretender" i tym wykonaniem rozpalił scenę do czerwoności i zaimponował Robertowi Janowskiemu.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": poruszający występ Jurksztowicz

Anna Jurksztowicz, która wcieliła się w piosenkarkę Pink i zaśpiewała jej bardzo emocjonujący utwór "What about us". Niektórzy mieli ciarki po jej występie! Nie ma się co dziwić, wypadła w roli zagranicznej piosenkarki wyjątkowo przekonująco.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Rusowicz zaśpiewała disco-polo!

Zwyciężczyni trzeciego odcinka Ania Rusowicz tym razem została gwiazdą disco-polo, a dokładnie wokalistą zespołu MIG - Markiem Gwiazdowskim! Zaśpiewała piosenkę "Lalunia". Nie była jednak sama, na scenie towarzyszył jej brat Marka, Krzysztof Gwiazdowski. Ich występ był niepowtarzalny!

Kasia Skrzynecka okazała jednak nieco więcej entuzjazmu, doceniając męskie wcielenie Ani Rusowicz. Zadziwia fakt, że wokalistka dysponująca tak niepowtarzalnym głosem, zdołała go ukryć.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Danzel wykonał piosenkę Riedla!

W "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" nastąpił historyczny moment! Po raz pierwszy w programie zagraniczna gwiazda zaśpiewała piosenkę po polsku! Danzel wykonał utwór "Wehikuł czasu" Ryszarda Riedla z zespołu Dżem! Nie da się ukryć, że poszło mu wyśmienicie, a swoim występem nie tylko kupił sobie przychylność jurorów, ale również poruszył serca telewidzów.

Z koleżanką zgodził się również Robert Janowski, który zastępował Michała Wiśniewskiego. Przyznał, że występ zagranicznego wokalisty jest bardzo ważny, ponieważ Danzel zmierzył się z legendą polskiej sceny.

Ostatecznie to właśnie belgijski piosenkarz zajął pierwsze miejsce. Czek na 10 tysięcy złotych przekazał na rzecz Fundacji Polskiego Centrum Pomocy Międzynarodowej.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - wyniki

Chociaż walka była tak samo zacięta, co wyrównana, wyłoniony został zwycięzca. Za Danzelem na drugim i trzecim miejscu uplasowali się Andrzej Kozłowski i Patryk Cebulski. Poniżej przedstawiamy pełną tabelę wyników.

Tabela wyników po 4. odcinku:

1. Danzel

2. Andrzej Kozłowski

3. Patryk Cebulski

4. Anna Jurksztowicz

5. Maciek Radel

6. Viki Gabor

7. Ania Rusowicz

8. Karolina Pisarek

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - historia programu

Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pojawił się na antenie Polsatu ponad 8 lat temu i od razu zdobył liczne grono wiernych fanów. Fanpage programu ma ponad 402 tysięcy obserwujących, a dla portali internetowych metamorfozy gwiazd to wciąż jeden z gorętszych tematów. W trakcie emisji show od pierwszego odcinka Polsat jest niezmiennie liderem rynku w obu grupach audytoryjnych. "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to produkcja, o udziale w której marzy niejeden artysta. Dołączenie do grona uczestników jest nobilitacją i szansą na zdobycie nowych, niestandardowych doświadczeń, mimo, że czekają ich setki godzin pracy: treningów wokalnych i choreograficznych. Dotychczas w show uczestniczyło ponad 100 gwiazd polskiej sceny muzycznej, teatralnej i filmowej.

Dowiedz się więcej na temat: Twoja twarz brzmi znajomo.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Twoja twarz brzmi znajomo | Danzel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy