Reklama
Reklama

​TVP przekłada premierę „Rolnika”. Opóźnienie może się przedłużyć…

TVP nie wyświetli pierwszego odcinka programu „Rolnik szuka żony” w pierwszą niedzielę września, jak co roku. Nie jest też pewne, czy pojawi się on w drugą niedzielę, 11 września. Jak wyjaśnia pracownik telewizji publicznej, wszystko zależy od… siatkarzy.

„Rolnik szuka żony” należy do programów, które cieszą się wśród widzów TVP największą popularnością. Przyciąga przed telewizory średnio 3,5 miliona widzów, którzy przez 8 sezonów zdążyli przyzwyczaić się, że program emitowany jest w niedzielne wieczory od września do grudnia. 

Chociaż nie brakuje opinii, że show z sezonu na sezon traci na autentyczności, a wręcz zarzuca się mu, że wiele scen jest wyreżyserowanych, a problemy wyolbrzymiane na siłę, miliony widzów każdej jesieni emocjonują się perypetiami rolników i rolniczek, szukających miłości. 

Reklama

W ubiegłym roku TVP mocno podpadła widzom opóźnieniem premiery finałowego odcinka 8. sezonu. 3,75 miliona widzów zasiadło przed telewizorami, by na własne oczy przekonać się, które związki przetrwały, a w zamian za to obejrzeli… 20 minut reklam. Oburzonym komentarzom nie było końca, a to było tylko 20 minut. W przypadku premiery 9. sezonu chodzi o tydzień albo nawet dwa.

Premiera "Rolnika" przełożona

Jak informują „Fakt” i „Super Express”, powołując się na informacje pozyskane od pracowników TVP, emisja pierwszego odcinka 9. sezonu, zaplanowana na 4 września, musi ustąpić miejsca w ramówce meczowi siatkarskiemu, w którym polska reprezentacja zmierzy się z reprezentacją Tunezji w 1/8 finału mistrzostw świata. Mało tego! Jeśli siatkarzom dobrze pójdzie i awansują do finału, który odbędzie się 11 września, to TVP również to pokaże, co oznacza, że premiera „Rolnika” nastąpi dopiero w trzecią niedzielę września, czyli 2 tygodnie później niż widzowie się spodziewali. Jak wyjaśnia informator „Faktu”:

„Niestety w niedzielę nie będzie premiery "Rolnik szuka żony". W niedzielę, zamiast programu, stacja pokaże 1/8 siatkarskich mistrzostw świata. Jeśli Polska wygra, ma szansę na udział w finale, który odbędzie się w niedzielę 11 września. Wtedy prawdopodobnie również widzowie nie zobaczą "Rolnik szuka żony"”

Zobacz też:

Marta Manowska szczęśliwie zakochana. Potwierdziła to w sieci

Marta Manowska zdruzgotana. To tylko pokazuje, jak poważna jest to choroba

Anna Bardowska z „Rolnika” przeszła metamorfozę. Już tak nie wygląda!

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Rolnik szuka żony" | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy