Reklama
Reklama

"Rolnik szuka żony" po wakacjach znowu pojawi się w TVP już we wrześniu

​"Rolnik szuka żony" już 4 września, w niedzielę pojawi się w TVP1 kolejna edycja popularnego show. Program poprowadzi jak zwykle Marta Manowska.

"Rolnik szuka żony" po wakacjach w TVP

"Rolnik szuka żony" to jeden z popularniejszych programów randkowych w TVP. Każdy jego sezon gromadzi przed telewizorami tysiące sympatyków. Reality-show jest nadawane przez telewizyjną "jedynkę" już od 2014 roku. Program polega na tym, że grupa rolników zaprasza do swojego gospodarstwa kilku kandydatów lub kandydatek, spośród których wybierają osobę, z którą chcą spędzić życie. 

W jesiennej ramówce pojawi się kolejna, dziewiąta już odsłona show "Rolnik szuka żony". 4 września w niedzielę o godz. 21.15 widzowie zobaczą pierwszy odcinek programu. Poprowadzi go lubiana prowadząca Marta Manowska, która prowadzi w TVP również inne show "Sanatorium miłości". 

Reklama

W kwietniu TVP wyemitowała pilotażowy odcinek "Rolnik szuka żony 9". Widzowie poznali wówczas sylwetki uczestników nowej edycji show. Tomasz K., Katarzyna, Mateusz, Tomasz R., Krzysztof, Klaudia, Tomasz W. i Michał. To oni będą próbowali znaleźć za pośrednictwem programu prawdziwą miłość. Z przedstawionej ósemki ci, którzy dostali największą ilość listów wybiorą swoich kandydatów i kandydatki, z którymi umówią się na randki. Następnie każde z nich wybierze trójkę, którą zaprosi do swojego gospodarstwa. 

Na razie nie wiadomo, kto z tej ósemki odpadł. Tego dowiemy się już w pierwszym odcinku programu 4 września.

Do tej pory kilka par, które poznały się w programie stworzyło całkiem udane związki.Nie tak dawno Marta Paszkin i Paweł Bodzianny powitali na świecie syna. Wielu sympatyków zyskała sobie też Małgorzata Borysewicz. Rolniczka wyszła za mąż za Pawła, którego gościła na swoim gospodarstwie i doczekali się już dwójki dzieci. Podobnie jak Bardowscy, którzy byli uczestnikami drugiej edycji programu. Czy tym razem bohaterowie znajdą partnerów dla siebie?

Zobacz też:

"Rolnik szuka żony". Znamy kandydatów, którzy chcą znaleźć miłość w programie

Zmiany w programie "Rolnik szuka żony". Niespodzianka dla widzów...

Marta Manowska spełnia swoje marzenia za pomocą cudzych dzieci. Stała się mamą "zastępczą"!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy