Reklama

Reklama

Reklama

Tylko u nas

Tu spocznie Jerzy Połomski. Oto jak wygląda mogiła artysty (ZDJĘCIA)

Jerzy Połomski nie żyje. Artysta odszedł w wieku 89 lat, jednak przed śmiercią zadbał o wszystkie szczegóły swojego pochówku. Okazuje się, że parę lat temu wykupił miejsce na cmentarzu na warszawskich Powązkach.

Jerzy Połomski odszedł 14 listopada 2022 roku. Wielki artysta, znany z przebojów "Bo z dziewczynami" oraz "Cała sala śpiewa z nami" odszedł w wieku 89 lat w jednym z warszawskich szpitali. Informacją o śmierci Połomskiego podzieliła się jego menadżerka, Violetta Lewandowska.

Jerzy Połomski - gdzie zostanie pochowany?

Jerzy Połomski ostatnie miesiące spędził w Domu Artysty Weterana w podwarszawskim Skolimowie. Gwiazdor już wtedy postanowił zaplanować, jak będzie wyglądać jego pochówek. Artysta przed laty wykupił miejsce w Alei Zasłużonych na warszawskich Powązkach.

Reklama

W mogile została już pochowana jego siostra - Jadwiga Pająk, która odeszła w wieku 92 lat w lipcu tego roku. Według informacji, których dowiedzieli się dziennikarze se.pl, Połomski życzył sobie, by on oraz jego siostra spoczęli w tym samym grobie.

Menadżerka Połomskiego w rozmowie z dziennikarzami se.pl wyjawiła również, co powiedział jej artysta, kiedy zapytała go o nagrobek: "Stanęłam z Jerzym między grobami i delikatnie zapytałam, jak chciałby, żeby wyglądał jego nagrobek. Powiedział, że ma być klasyczny, ale elegancki" - zdradziła dziennikarzom se.pl Violetta Lewandowska.

W rozmowie wyjawiła również, że prace nad grobem już trwają. Dodała, że jednym z pomysłów jest wykorzystanie w nim elementów piaskowca. Pomponik zdobył zdjęcia planowanego miejsca pochówku Połomskiego. Niedaleko znajdują się mogiły Henryka Kuny, Marii Rodziewiczówny oraz Bogusława Kaczyńskiego.

Jerzy Połomski nie żyje - na co umarł?

Informacje potwierdziła menedżerka artysty, Violetta Lewandowska. Według przekazanych przez Lewandowską wieśći muzyk zmagał się od jakiegoś czasu z problemami zdrowotnymi: "Tak, niestety to prawda. O godz. 19:20 dostałam telefon ze szpitala. Jerzy nie żyje. Zmarł chwilę przed telefonem, który otrzymałam" - powiedziała menedżerka "Super Expressowi".

Jak podał tabloid, Jerzy Połomski do szpitala trafił już w środę w ubiegłym tygodniu. Miał infekcję. Jego organizm nie poradził sobie z zakażeniem, które wdarło się do jego organizmu: "Wiem, że lekarze do końca o niego walczyli. Niestety się nie udało" - powiedziała Violetta Lewandowska.

Zobacz też:

Jerzy Połomski nie żyje. Oto jego tajemnicze życie: "cierpiał z powodu urody"

Jerzy Połomski przeczuwał najgorsze? Oto co zrobił niedługo przed śmiercią

TVP pilnie zmienia ramówkę. Powód? Śmierć Jerzego Połomskiego! Co spadło z anteny?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jerzy Połomski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy