Reklama
Reklama

Torbicka przyszła na galę bez męża, ale za to zaskoczyła stylizacją. Nie przebiła jednak Mariki

Gala wręczenia Paszportów Polityki za nami. Nie mogło na niej zabraknąć Grażyny Torbickiej, która poprowadziła wydarzenie wraz z Jerzym Baczyńskim. Nie pojawiła się jednak z długiej wieczorowej sukni, a dość nietypowym garniturze. Jej stylizację zdecydowanie przebiła jednak Marika.Paszporty Polityki to gala, która organizowana jest od trzydziestu lat. Na przestrzeni czasu zmieniała się jej oprawa, jednak zawsze było to dość uroczyste wydarzenie. O nominowanych i zwycięzcach pisaliśmy tutaj.

Podczas imprezy, która odbywała się w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej, nie obowiązywał jednak typowo wieczorowy dress code. Co ciekawe, przeważały garnitury, nie tylko u panów, ale także pań! Jeśli już któraś z kobiet zdecydowała się założyć sukienkę, były to raczej casualowe kreacje. Próżno szukać zdobionych cekinami kreacji ciągnących się po dywanie.

Reklama

Grażyna Torbicka w nietypowej stylizacji na gali rozdania Paszportów Polityki

Nie oznacza to wcale, że było nudnie. Na uwagę zasługuje stylizacja Grażyny Torbickiej, która - choć postawiła na czerń - to postanowiła przełamać ją dość nietypowym fasonem. Prezenterka miała na sobie garnitur z krótką marynarką, która została przyozdobiona długimi frędzlami. Ten zabieg sprawił, że zwykły garniturowy zestaw zyskał zupełnie nowy wymiar, a strój przestał być bardzo oficjalny. Dodatkowo, taki krój doskonale podkreślił jej zgrabną sylwetkę.

Grażyna Torbicka od lat jest uważana za ikonę jeśli chodzi o modę, jest też muzą projektantów. Dziennikarce praktycznie nigdy nie zdarzają się wpadki i tym razem również uniknęła wtopy, gdyż prezentowała się nienagannie.

Marika świeciła brzuchem na gali Paszportów Polityki

Na jeszcze więcej luzu pozwoliła sobie z kolei Marika. Piosenkarka, która na galę przyszła ze swoim mężem, Pawłem Janem Nowakiem, postanowiła odkryć fragment brzucha! Dół jej stylizacji stanowiły oversize’owe spodnie stylizowany na dresy, góra - złożona z zielonych piór - idealnie nadawałby się z kolei na dyskotekę.

Choć na gali chyba nie obowiązywał sztywny dress code, trudno oprzeć się wrażeniu, że wokalistka pozwoliła sobie na odrobinę za dużo...

Chcesz skomentować artykuł? Zrób to na Facebooku

Zobacz też:

Grażyna Torbicka odwiedziła ośrodek preadopcyjny

Marika wyjawiła, że jest mamą bliźniaków

 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Grażyna Torbicka
Reklama
Reklama
Reklama