Reklama
Reklama

Tomaszewska bulwersuje się suknią Kourtney Kardashian na antenie TVP: "To jakaś kpina?"

Małgorzata Tomaszewska (31 l.) to jedna z ulubienic Telewizji Polskiej. Prezenterka często występuje w charakterze gospodyni w porannym programie. Zwykle powściągliwa ostatnio pozwoliła sobie na mocny komentarz na temat głośnego ślubu Kourtney Kardashian i Travisa Barkera. Co tak zbulwersowało prezenterkę?

Tomaszewska bulwersuje się suknią Kourtney Kardashian na antenie TVP: "To jakaś kpina?"

Kourtney Kardashian i Travis Barker w ostatni weekend powiedzieli sobie "tak" podczas pięknej ceremonii zaślubin we włoskim Portofino. Emocje po uroczystości nadal nie opadły, a zarówno impreza, jak i kreacja panny młodej, wciąż są szeroko komentowane w sieci. 

Kourtney zdecydowała się na odważną kreację od domu mody Dolce&Gabbana: gorsetową sukienkę inspirowaną bielizną z lat 60. Zwieńczeniem minikreacji był kilkumetrowy, ręcznie haftowany welon z wizerunkiem Matki Boskiej. "Motyw maryjny" tak spodobał się gwieździe, że na dzień przed ślubem również ubrała sukienkę z sakralnym symbolem, tylko w czarnej wersji.

Reklama

Ten religijny element, przemycony w modowej stylizacji, na celebryckim ślubie niespecjalnie spodobał się prowadzącym poranne wydanie programu Telewizji Polskiej. Podczas "Pytania na śniadanie", które tego dnia prowadzili Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, prezenterzy nie kryli zbulwersowania, gdy podczas show-biznesowego kącika "Czerwony Dywan" poruszono temat włoskiego ślubu Kardashianów.

Prowadząca kącik show-biznesowy starała się załagodzić sytuację, tłumacząc gospodarzom śniadaniówki, że kreacja to dzieło włoskiego domu mody Dolce&Gabanna, który często wykorzystuje wizerunek Maryi w swoich projektach i nie ma na celu nikogo urazić. Małgorzata Tomaszewska nie dała prędko za wygraną i odniosła się do wspomnianego welonu panny młodej.

Czy Małgorzata Tomaszewska faktycznie miała powód do oburzenia, czy może jej reakcja była trochę na wyrost?

Zobacz też:

Ciężarna Marta z "Rolnik szuka żony" poszła na USG i zaniemówiła. Wyniki badania ją zmroziły. "Jak to będzie?"

Gorzkie żale Klaudii Halejcio. Kredyt na dom za 9 mln rośnie jak szalony: "To jest oszustwo!"

Pomagamy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kourtney Kardashian | Travis Barker | Małgorzata Tomaszewska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy