Reklama
Reklama

Kourtney Kardashian i Travis Barker wzięli trzeci ślub! Zdjęcia z włoskiego wesela zachwycają

Kourtney Kardashian i Travis Barker w końcu są małżeństwem! Zakochani zorganizowali małe, acz wystawne wesele w Portofino, we Włoszech. Na imponującym weselu nie zabrakło nikogo z najbliższej rodziny Kardashianów, a Kourtney po raz kolejny zachwyciła kontrowersyjną kreacją. Zrobiła wszystko, by przyćmić ślub Kim?

Kourtney Kardashian i Travis Barker wzięli trzeci ślub! Zdjęcia z włoskiego wesela zachwycają

Kourtney Kardashian i Travis Barker są oficjalnie małżeństwem. Para od dłuższego czasu celebrowała swój związek: najpierw wzięli "szybki ślub" w Vegas, którego udzielił im sobowtór Elvisa Presleya, później oficjalnie podpisali dokumenty w Santa Barbara, a w weekend wyprawili huczne wesele we Włoszech.

Reklama

Uroczystość odbyła się w Castello Brown w Portofino. Prywatna ceremonia ściągnęła do Europy tylko najbliższych członków rodziny i przyjaciół państwa młodych. Na tyłach luksusowej willi, w ogrodzie, Travis i Kourtney złożyli sobie oficjalną przysięgę.

Gwiazda zdecydowała się na odważną, krótką kreację od domu mody Dolce&Gabanna inspirowaną bielizną z lat 60. Choć trudno było oderwać wzrok od jej mini sukienki, to welon z ręcznie wyhaftowanym wizerunkiem Matki Boskiej przykuwał najwięcej uwagi. Na jedwabnym materiale znalazł się napis "family, loyalty, respect" (rodzina, lojalność, szacunek) inspirowany tatuażami pana młodego.

Przypomnijmy, że był to pierwszy ślub Kourtney Kardashian, która wcześniej przez 10 lat była związana z ojcem swoich dzieci - Scottem Disickiem. Travis Barker zaś był wcześniej dwukrotnie żonaty, matką jego dzieci jest Shana Moakler, była miss USA.

Zobacz też:

Kim Kardashian pozuje w mikroskopijnym bikini. Odsłoniła nagie pośladki!

Polsat SuperHit Festiwal 2022. Beata Kozidrak w niebotycznie wysokich klapkach drepta po scenie w Operze Leśnej. Stylowo?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy