Reklama
Reklama

Kourtney Kardashian potwierdziła ślub i pokazała zdjęcia z uroczystości! „Dopóki śmierć nas nie rozłączy”

Kourtney Kardashian oficjalnie potwierdziła, że została panią Barker. Był to pierwszy ślub w życiu celebrytki, który zyskał moc prawną. Przed nią i jej mężem jeszcze włoskie wesele, które ma się odbyć z prawdziwą pompą jak na Kardashianów przystało!

Kourtney Kardashian i Travis Barker już po ślubie!

Kourtney Kardashian, pomimo wielu związków, w tym wieloletniej relacji z ojcem swoich dzieci, Scottem Disickiem, nigdy nie stanęła na ślubnym kobiercu. Aż do teraz! Kilka dni temu, jak się okazuje, po raz pierwszy wyszła za mąż. Jej wybrankiem jest muzyk zespołu Blink1982, Travis Barker, z którym spotyka się od dwóch lat.

Para wprawdzie na początku kwietnia zwarła małżeństwo w Las Vegas, jednak nie miało ono żadnej mocy prawnej, a było jedynie umowne. Szybko jednak postanowili naprawić ten błąd i zorganizowali uroczystość w Santa Barbara, która dla odmiany była całkowicie legalna.

Reklama

Paparazzim udało się zrobić kilka fotek, gdy Kourtney Kardashian i Travis Barker szli do restauracji po uroczystości. Para zdecydowała się na skromną uroczystość tylko w gronie najbliższych. Nie oznacza to jednak, że nie będą świętować swojego wesela. Przeciwnie! Obecnie trwają już przygotowania do wielkiego wesela, które ma się odbyć we Włoszech. Nie jest jednak dokładnie znana data uroczystości.

Kourtney Kardashian pokazała zdjęcia ze ślubu

Najważniejsze jednak, że para zdążyła już dopiąć wszelkich formalności i oficjalnie są małżeństwem. Po zdjęciach paparazzi, które ukazały się w sieci, Kourtney Kardashian uznała, że nie ma już co tego kryć. Celebrytka opublikowała album z dnia swojego ślubu.

Para pojechała do urzędu oldschoolowym samochodem z tabliczką "Just married". Za kierownicą usiadł oczywiście pan młody. W aucie Kourtney Kardashian i Travis Barker pozwolili sobie na drobne czułości. Odbyła się także osobliwa sesja. Celebrytka postanowiła zapozować, podnosząc i tak krótką sukienkę całkowicie do góry osłaniając nogę.

W opisie do galerii z kolei napisała wymowne słowa "dopóki śmierć nas nie rozłączy".

Na fotkach próżno szukać dzieci obojga. Przypomnijmy, że Kourtney Kardashian jest mamą trojga pociech, Travis Baker z kolei ma 16-letnią córkę i 18-letniego syna.

Nie możemy się już doczekać fotek z wesela pary. Znając rozmach Kardashianów, będzie się działo!

Zobaczcie również:

Książę William został wygwizdany: "Całkowicie haniebne zachowanie"

Ex kochanka Roba Kardashiana i ojca dziecka Kylie przegrywa z Kardashianami w sądzie

Dua Lipa przez nienawistne komentarze i życzenia śmierci była bliska porzucenia muzyki

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kourtney Kardashian | Travis Barker
Reklama
Reklama
Reklama