Reklama
Reklama
Tylko u nas

Gorzkie żale Klaudii Halejcio. Kredyt na dom za 9 mln rośnie jak szalony: "To jest oszustwo!"

Klaudia Halejcio (31 l.) była jedną z gwiazd Polsat SuperHit Festiwal 2022 w Sopocie. Choć gwiazda była tam w pracy, znalazła chwilę, by porozmawiać z reporterem Pomponik.pl na temat swojego imponującego domu. Nie jest tajemnicą, że prezenterka jest właścicielką willi wartej 9 mln złotych zakupionej na kredyt. Czy Klaudię Halejcio również dotknęła inflacja i problemy ze wzrostem rat kredytu? Jak przyznała: "Moim największym marzeniem było mieć piękny dom..."

Gorzkie żale Klaudii Halejcio. Kredyt na dom za 9 mln rośnie jak szalony: "To jest oszustwo!"

Klaudia Halejcio to zapracowana aktorka, prezenterka, a od roku również mama małej Nel. Gwiazda chętnie dzieli się z fanami zdjęciami ze swojej codzienności. Jeśli Klaudia nie jest w pracy, to każdą wolną chwilę spędza u boku ukochanego narzeczonego i córeczki. Para mieszka w imponującej willi wartej 9 mln złotych, której metraż liczy 520 m2. Na półhektarowej ziemi znajduje się nie tylko dom, ale i ogromny taras, staw oraz basen.

Reklama

W ubiegłym roku, w rozmowie z Pompomnik.pl Klaudia śmiała się, że nie pamięta, ile dokładnie wynosi jej kredyt na imponującą posiadłość.

Czasy są niepewne, inflacja rośnie, dlatego Klaudię, jak i wielu innych Polaków, zaczęły martwić kwestie finansowe. Wcześniej beztroska właścicielka ogromnego mieszkania przyznała w rozmowie z Pomponik.pl, że rata jej kredytu się zwiększyła, przez co gwiazda zmuszona jest do intensywniejszej pracy.

Klaudia nie kryje, że dom na, który zdecydowała się wraz z partnerem, był spełnieniem jej marzeń. Najpierw udało jej się zaoszczędzić na kupno własnego mieszkania, które później sprzedała, by przeprowadzić się do przepastnej willi. Gdy decydowała się na kredyt, nie miała pojęcia, że raty ulegną zmianie i, tak jak inni rodacy, będzie musiała mierzyć się z wyzwaniami finansowymi. Prezenterka zdaje sobie jednak sprawę, że ma sporo szczęścia, a wiele młodych osób może tylko pomarzyć o własnych czterech kątach.

Fragment rozmowy Pomponik.pl z Klaudią Halejcio można obejrzeć tutaj:

Zobacz też:

Kim Kardashian pozuje w mikroskopijnym bikini. Odsłoniła nagie pośladki!

Polsat SuperHit Festiwal 2022. Beata Kozidrak w niebotycznie wysokich klapkach drepta po scenie w Operze Leśnej. Stylowo?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Klaudia Halejcio
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy