Reklama
Reklama

Tomasz Lis zamieścił zdjęcie ze szpitala. Jego stan jest poważny, ma "dziurę w sercu"

Tomasz Lis (56 l.) to jeden z najbardziej znanych dziennikarzy w kraju. Poleciał niedawno do Chicago, gdzie wziął udział w maratonie. Niestety po powrocie trafił do szpitala. To właśnie tam rozpoczęła się walka o jego życie. Parę dni później, kiedy wszyscy myśleli, że jest już dobrze, Tomasz znowu odwiedził oddział.

To wyjątkowo zły czas dla Tomasza Lisa. Niedawno odwiedził szpital, a po wyjściu... ponownie do niego trafił. O wszystkim poinformował swoich fanów. Na jego koncie na Twitterze pojawił się post ze szpitalnego łóżka. Okazuje się, że Lis zmaga się z bardzo poważną chorobą.

Tomasz Lis znowu trafił do szpitala. Ma dziurę w sercu

Tomasz Lis zamieścił w sieci fotografię, na której pozuje w szpitalnym łóżku. Dziennikarz dołączył również charakterystyczny dla siebie opis. Były naczelny "Newsweeka" postanowił pozdrowić tych, którzy interesują się jego zdrowiem, a także wyjawić, na co choruje.

Reklama

Okazuje się, że u 56-latka wykryto ubytek w środkowej części przegrody międzyprzedsionkowej, co Lis określił żartobliwie "dziurą w sercu".

"Pozdrawiam z całego serca, prawie z całego, z jego większości, poza stwierdzonym u mnie "izolowanym ubytkiem w środkowej części przegrody międzyprzedsionkowej", czyli mówiąc prościej - "dziurą w sercu"" - napisał Tomasz Lis.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy internautów. Większość życzyła Tomaszowi zdrowia, jednak znaleźli się i tacy, którzy postanowili wbić mu szpilę.

"Jeszcze trzy maratony i ci przejdzie"

"Udar, dziury w sercu, a pan dziennikarz nawet 6 dych nie ma"

Tomasz Lis - życie prywatne

Tomasz Lis urodził się 6 marca 1966 roku w Zielonej Górze. W 1994 roku poślubił dziennikarkę Kingę Rusin, z którą ma dwie córki: Polę i Igę. 12 lat później rozwiedli się.

W 2007 roku w polskim konsulacie w Rzymie Lis ożenił się z dziennikarką Hanną Smoktunowicz. W styczniu 2018 roku media poinformowały o rozpadzie ich małżeństwa, które 4 lata później zakończyło się rozwodem.

Jest fanem sportu żużlowego oraz piłki nożnej i kibicem Realu Madryt. W młodości przez kilka lat uprawiał pływanie w klubie "Transbud Zielona Góra". Jest również maratończykiem i popularyzatorem biegania.

Tomasz Lis ma poważne problemy ze zdrowiem. Cierpi na szczękościsk i przeszedł cztery udary mózgu. Trzeci był na tyle rozległy, że zostawił po sobie ślad, m.in. w postaci zaburzeń aparatu mowy.

***

Zobacz też:

Tomasz Lis przeszedł czwarty udar. Opisał co się z nim działo: "Paznokcie wyglądały na szaro-czarne, lewa ręka robiła, co chciała"

Zaskakujące słowa Tomasza Lisa o aferze ze Stuhrem. Kolejny celebryta z taryfą ulgową od "elity"

Chorego Tomasza Lisa odwiedził ksiądz w szpitalu. Tak zareagował dziennikarz

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Lis
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy