Reklama
Reklama

Tomasz Lis grozi procesem. Dziennikarz opublikował nowy post na Twitterze

Tomasz Lis (56 l.) to jeden z najbardziej znanych dziennikarzy w Polsce. Niedawno w mediach pojawiły się wstrząsające informacje, w których byli współpracownicy 56-latka, mówili o tym, że były szef ich mobbingował. Teraz całą sprawę postanowił skomentować główny zainteresowany. Na swoim Twitterowym koncie opublikował dwa posty, w których straszy prawnikami.

Odejście Tomasza Lisa z "Newsweeka" wywołało spore zamieszanie w mediach. W sieci zaczęły pojawiać się informacje na temat powodów jego odejścia. Okazało się również że dziennikarzowi zostały postawione poważne zarzuty. Chodziło o mobbing oraz niewłaściwe zachowanie w miejscu pracy.

56-latek paręnaście minut temu postanowił opublikować w sieci post, który jasno określa jego stanowisko.

Tomasz Lis straszy swoimi prawnikami

Szymon Jadczak jest autorem publikacji w portalu wp.pl, w której pojawiły się pierwsze oskarżenia skierowane w stronę Tomasza Lisa. Głównym źródłem Jadczaka miał być Ryszard Holzer, który przez lata współpracował z "Newsweekiem".

Reklama

Tomasz Lis postanowił zamieścić nowy post na swoim Twitterze. Dziennikarz pisze w nim, że spółka Ringier Axel Springer ma w planach wytoczyć proces Holzerowi za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji.

56-letni Lis postanowił również wspomnieć, że jego prawnicy wciąż debatują "czy i komu" wytoczyć procesy w związku ze sprawą.

Zobacz też:

Rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela jest już pewny! Maciej Kurzajewski już zaciera ręce?

"Przełom" w sprawie Iwony Wieczorek. Śledczy mają nowe ustalenia, jakich "nikt się nie spodziewał"!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Lis
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy