Reklama
Reklama

Tomasz Komenda jest śmiertelnie chory? Była partnerka wyjawiła wszystko!

Anna Walter od kilku dni informuje media o swojej kiepskiej sytuacji życiowej i relacjach z Tomaszem Komendą, ojcem ich 2-letniego synka Filipa. Wyznała w oświadczeniu, że jej były partner choruje na śmiertelną chorobę. Czy tak jest naprawdę?

Tomasz Komenda kontra Anna Walter. Była partnerka wszystko opowiedziała prasie

Zamieszanie wokół Tomasza Komendy i jego byłej partnerki, Anny Walter nie milknie. Niedawno kobieta ujawniła, że Tomasz nie płaci alimentów na ich 2-letnie już dziecko, a także odciął się od wszystkich i nie mam z nim często kontaktu, a to nie koniec szokujących wieści. Rozgoryczona zachowaniem Komendy, Walter postanowiła ujawnić interesującą informację z ich życia. Jest naprawdę mocna!

Reklama

Tomasz Komenda śmiertelnie chory? Była partnerka wyjawiła wszystko w oświadczeniu

W wywiadzie dla "Super Expressu" Anna Walter wyznała, że nie ma środków do życia, a jej sytuacja materialna powoli staje się dramatyczna. Kobieta ze względu na urodzenie dziecka nie mogła podjąć pracy nawet na pół etatu, a miała jeszcze dwójkę dzieci na utrzymaniu. Do zrozpaczonej Anny pomocną dłoń wyciągnęli Bracia Collins, którzy wcześniej pomogli też Komendzie.

Przypomnijmy, że Tomasz Komenda otrzymał 12 milionów złotych odszkodowania za niesłuszne przebywanie w więzieniu przez 18 lat. Po wyjściu z więzienia para poznała się przez internet. Komenda chciał założyć rodzinę, ale w 2022 roku się rozstali. Owocem ich związku jest synek Filip.

Jeszcze dramatyczniejsze było wyznanie Anny na temat jej relacji z Tomaszem. W ich domu miało dochodzić do agresji i przemocy: "Do naszego mieszkania wzywana była policja, ponieważ Tomasz był agresywny, a świadkami tej przemocy wielokrotnie były dzieci, sąsiedzi wszystko słyszeli".

Anna Walter o stanie zdrowia Tomasza Komendy: "Ma raka z przerzutami"

Anna dopilnowała, aby Tomasz miał ograniczone prawa rodzicielskie ze względu na jego rzekome groźby uprowadzenia małego Filipa! Kobieta złożyła nawet zawiadomienie na policji, które później wycofała. Dlaczego?

"W późniejszym czasie wycofałam [zawiadomienie - przyp. red.] ze względu na poważną chorobę Tomka. W sądzie przedstawił, że ma nowotwór z przerzutami i brak szans. Nie chciałam mu niszczyć ostatnich dni życia, prosiłam go i błagałam tysiąc razy, żebyśmy się polubownie dogadali, ale on miał zlewkę i traktuje ludzi z góry".

Tomasz Komenda jeszcze nie odniósł się do afery medialnej odnośnie nie płacenia przez niego alimentów, ani informacji o nowotworze. Nie możemy więc stwierdzić kategorycznie, czy relacja jego byłej partnerki jest prawdziwa.

Zobacz też:

Dramat matki Tomasza Komendy. Robiła dla niego wszystko, a na koniec zerwał z nią kontakt!

Partnerka Tomasza Komendy ujawnia szokujące szczegóły z ich wspólnego życia. "Sąsiedzi wszystko słyszeli"

Bracia Collins reagują na aferę z Tomaszem Komendą. Wyciągnęli pomocną dłoń do zrozpaczonej żony!

Tomasz Komenda miał apetyt na większe odszkodowanie. Oto jakiej kwoty się domagał!

Matka Komendy wyjawiła właśnie coś potwornego. Tego nikt nie wiedział...

Tomasz Komenda rozstał się z partnerką! "Odszedł od rodziny w lipcu"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Komenda | Anna Walter | Teresa Klemańska
Reklama
Reklama
Reklama