Reklama
Reklama

Tomasz Karolak zmienił się dla Violi!

Są razem od wielu lat, ale ich relacje już dawno nie były tak dobre, jak ostatnio. O czym to może świadczyć?

Wieczny chłopiec, jak określa się Tomasza Karolaka (44 l.), coraz częściej myśli o stabilizacji. Nawet jego stosunek do Violi (38 l.), matki ich dzieci: Leny i Leona, bardzo się zmienił.

Aktor dokonał ostatnio uroczystego otwarcia warszawskiej restauracji Elixir. Po części oficjalnej został poproszony przez znaną modelkę o zapozowanie do zdjęcia. Odmówił bez chwili wahania.

- Zaraz przyjdzie Viola, nie będę jej denerwował - powiedział stojącemu obok właścicielowi restauracji. Tak też się stało.

Był już późny wieczór, gdy jego ukochana, po utuleniu dzieci do snu, pojawiła się na imprezie. I choć do tej pory aktor nie palił się do wspólnych fotek, tym razem, czule przytulając Violę, pozował z nią fotoreporterom.

Reklama

Wygląda na to, że cierpliwość Kołakowskiej, która wcześniej rzadko towarzyszyła mu na imprezach, została w końcu nagrodzona. Może już niebawem Karolak będzie nie tylko wzorowym ojcem, ale też mężem.

Wprawdzie dotąd unikał rozmów o ślubie, ale i to powoli się zmienia. Więc kto wie, czy wkrótce nie zabiją im weselne dzwony?

Na żywo
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Karolak | Violetta Kołakowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy