Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska zamieszkali razem!

Tomasz Karolak (44 l.) i Viola Kołakowska (38 l.) mają już razem dwoje dzieci. Mimo to jeszcze do niedawna nie spieszyło im się nie tylko przed ołtarz, ale nawet do wspólnego zamieszkania! Wygląda jednak na to, że coś zaczęło się w tej kwestii zmieniać.

Viola Kołakowska i Tomasz Karolak do tej pory stanowili raczej nietypową parę. 

Reklama

Razem pojawiali się na imprezach, wychowywali też wspólnie dzieci, ale do niedawna nie było mowy o tym, by zamieszkali w jednym domu. 

Oboje chyba woleli dać sobie nieco więcej przestrzeni. 

"Gdy ktoś nas pyta, odpowiadamy: jesteśmy parą-nie-parą" - mówiła dwa lata temu modelka w jednym z wywiadów. 

Wygląda jednak na to, że związek obojga wkracza w nowy etap. 

Bowiem Viola i Tomasz niedawno wspólnie zamieszkali! 

"Nie rozumiem, o co tyle hałasu. Zawsze przecież byliśmy razem, a teraz razem mieszkamy" - komentowała Kołakowska na łamach magazynu "Show". 

Rzeczywiście nie byłoby w tym niczego dziwnego, gdyby nie to, że para do niedawna unikała tego typu deklaracji i posunięć. 

Zmiana w ich zachowaniu wpłynęła na to, że coraz częściej w mediach pojawiają się zaskakujące doniesienia. Według nich aktor pragnie poślubić ukochaną! 

"Zamierza poślubić wieloletnią partnerkę, mamę swoich dzieci, Violettę Kołakowską. Plotkuje się, że planuje uroczystość na miesiąc, w którym tradycyjnie bierze się najwięcej ślubów, czyli na wrzesień. Aktor i modelka tworzą piękną parę. A z ich małżeństwa z pewnością najbardziej ucieszyłyby się dzieci" - donosił niedawno tygodnik "Dobry Tydzień". 

Według innych informacji, Karolak istotnie planuje ślub, ale musiał go przełożyć ze względu na kłopoty finansowe, z jakimi zmaga się jego teatr. 

W każdym razie wiele wskazuje na to, że aktor wreszcie dojrzał do tego, by raz na zawsze się ustatkować.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Karolak | Viola Kołakowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »