Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Tomasz Kammel zwrócił się do Krzysztofa Juniora Krawczyka ze sceny! Czy to już przesada?

W opolskim amfiteatrze miało miejsce ważne wydarzenie! Odbył się bowiem wyjątkowy konkurs poświęcony pamięci Krzysztof Krawczyka. "Jak przeżyć wszystko jeszcze raz - The Best of Krzysztof Krawczyk". Na wydarzeniu zabrakło syna zmarłego muzyka. Jednak Tomasz Kammel bezpośrednio zwrócił się do niego ze sceny...

W niedzielę 30 maja cała plejada gwiazd TVP zaśpiewała największe hity Krzysztofa Krawczyka. Nie zabrakło więc Rafała Brzozowskiego, Sylwii Grzeszczak, Maryli Rodowicz, Sławomira i innych. Na scenie miało miejsce też niecodzienne wydarzenie.

Edyta Górniak zdobyła się na wygłoszenie oświadczenia skierowanego do Ewy Krawczyk, która również wzięła udział w wydarzeniu.

Nie był to jednak koniec wzruszających momentów na scenie i włączania w nich członków rodziny zmarłego Krzysztofa Krawczyka. Na kilka osobistych słów zdobył się także prowadzący koncert Tomasz Kammel. Skierował wiadomość do nieobecnego na koncercie syna gwiazdora.

Reklama

Kammel o zmarłym artyście wypowiadał się niezwykle ciepło i wspomniał o hojności Krawczyka. Nieoczekiwanie dodał jednak, że "są tacy, którzy chcieliby zburzyć pomnik artysty". Dodał także, że ma nadzieję, że ten koncert "zjednoczy rodzinę Krawczyka, tak jak jego muzyka jednoczyła Polaków".

Tylko czy koncert był dobrym miejscem, by przywoływać rodzinne problemy Krawczyków?


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Kammel

Reklama

Reklama

Reklama