Reklama
Reklama

Tomasz Kammel wypiął się na TVP? Robi „trzecią telewizję śniadaniową” u boku pracowników konkurencji!

Tomasz Kammel (51 l.) jest jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej i choć wydawało się, że nie musi martwić się o zatrudnienie, znany prezenter postanowił zaangażować się w „trzecią telewizję śniadaniową”. Przed kamerą zasiada wspólnie z Dorotą Wellman. Czyżby poszedł do konkurencji?

Tomasza Kammela każdy kojarzy z TVP, gdzie prezenter najczęściej pojawia się w studiu "Pytania na śniadanie", chociaż bywa także w innych programach stacji. Do tej pory występował w duecie z Marzeną Rogalską, a po jej odejściu zaczął współprowadzić śniadaniówkę z Izabellą Krzan.

Reklama

Niegdyś u publicznego nadawcy pracowali również Dorota Wellman i Marcin Prokop, jednak ich profesjonalizm i sympatia, którą wzbudzają w widzach sprawiły, że szybko zainteresowała się nimi konkurencja. Wellman i Prokop przeszli więc do "Dzień Dobry TVN", gdzie wciąż możemy ich oglądać.

Aż tu nagle taka sensacja! Kammel i Wellman postanowili otworzyć "trzecią telewizję śniadaniową". Zrezygnowali z dotychczasowych współprac?

Tomasz Kammel na zdjęciach z Dorotą Wellman

Tomasz Kammel jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób, które tworzą magię szklanego ekranu. Dziennikarz cieszy się stabilną pozycją i nie martwi się o przyszłość, pracując w TVP.

Raz w życiu prezenter spróbował swoich sił w innej telewizji. Wybrał się do Polsatu, gdzie popracował chwilę po to, by ostatecznie wrócić na stare śmieci. TVP doceniło zachowanie Kammela, ponieważ utracenie go było dla nich prawdziwym kłopotem. Stateczny i elegancki prezenter nie tylko przyciąga widzów jak magnez, ale także świetnie nadaje się do prowadzenia rozmaitych konferencji i większych spotkań, które często organizują władze TVP.

Jak widać, Kammel ponownie "zerwał się z łańcucha" i zaangażował się w zadziwiający projekt. By móc go zrealizować zjednoczył siły z Dorotą Wellman, która pracuje w TVN. Co razem wykombinowali?

Tomek zasiadł obok Wellman i jej kolegi z pracy Mateusza Hładkiego. Wspomniana trójka stworzyła razem nową śniadaniówkę, która nie należy do żadnego z ich pracodawców. Okazuje się, że pieczę nad rezultatami sprawuje popularny serwis internetowy.

"Na pierwszy rzut oka jakby studio telewizji śniadaniowej. Ani to "Dzień Dobry TVN", ani to "Pytanie na śniadanie". Więc co robię tutaj ja, co robi Dorota Wellman, co robi Mateusz Hładki? Otóż robimy trzecią telewizję śniadaniową" - wyjaśnił prezenter.

Zobacz też:

Skandal w TVP! Tomasz Kammel natychmiast reaguje. Nagranie już zniknęło z sieci

Tomasz Kammel i Izabella Krzan przyłapani na gorącym uczynku. Nowy związek w "Pytaniu na śniadanie"?

Kammel je Izabelli Krzan z ręki. Spostrzegawczy fan wypatrzył coś zdumiewającego

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy