Reklama
Reklama

Tomasz Kammel wspomina pracę w "Randce w ciemno": prawie spaliłem się ze wstydu

Tomasz Kammel z telewizją związany jest od lat. Obecnie już niewiele osób pamięta, że gwiazdor zaczynał swoją przygodę jako prezenter w kultowym niegdyś programie "Randka w ciemno". Jak wspomina pracę w randkowym show?


"Randka w ciemno" to randkowe reality show, które było emitowane na antenie Telewizji Polskiej w latach 1992-2005. Kultowy wówczas program polegał na wyborze przez uczestników partnera lub partnerki, nie widząc ich wcześniej, ponieważ skrywali się za kotarą. Żeby dobrać odpowiednią kandydatkę lub kandydata, uczestnicy zadawali pytania, mające wyłonić najlepszą partię. Polki i Polacy oglądali namiętnie ten program, który w latach 90. budził wiele emocji. Najbardziej emocjonującym momentem były chwila, kiedy parawan się odsuwał, a uczestnicy mogli po raz pierwszy zobaczyć swoich wybranków i wybranki.

Pierwszym prowadzącym program został Jacek Kawalec, aktor znany między innymi z filmów "Okruchy wojny" czy "Republika nadziei" oraz serialu "Na Wspólnej". Udział w programie zawdzięczał dobrej znajomości języka angielskiego. Po 6 latach prowadzenie przejął Tomasz Kammel. Dlaczego Kawalec odszedł z "Randki w ciemno"?

Tomasz Kammel. Jak wspomina pracę w "Randce w ciemno"?

Reklama

Kiedy Tomasz Kammel zaczął prowadzić "Randkę w ciemno" miał zaledwie 27 lat. Jak wspomina w rozmowie w Plejadą, propozycja przyszła od samego szefostwa TVP.

Gwiazdor wyznał, że propozycja nadeszła w momencie, kiedy miał niewielkie doświadczenie w pracy w telewizji. Jednak dzięki opiece całego zespołu, udało mu się odnaleźć w nowych realiach i poradzić sobie z zadaniem.

Tomasz Kammel w "Randce w ciemno" opowiada o wstydliwej sytuacji

Gwiazdor do tej pory wspomina jeden z jubileuszowych odcinków, gdzie, jak sam przyznaje, prawie spalił się ze wstydu.

Zobacz też:

Agnieszka Litwin z kabaretu Jurki choruje na nowotwór. Jest już po operacji

Były partner Anny Popek chce ją pozwać! Co mu zrobiła?

Vincent Cassel z żoną na plaży. Bikini nie pozostawia wiele dla wyobraźnipomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Kammel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy