Reklama
Reklama

To właśnie wtedy pożegnamy syna Sylwii Peretti. Nagłe wieści o pogrzebie

Nie milkną echa tragicznego wypadku, który wydarzył się w nocy z 14 na 15 lipca w Krakowie. W jego wyniku śmierć poniosło czterech mężczyzn, w tym 24-letni Patryk Peretti. W poniedziałek odbyła się wstępna sekcja zwłok, więc powoli docierają do nas informacje o planowanych pogrzebach. W mediach podawane są dwa terminy. Kiedy pożegnamy syna Sylwii Peretti z "Królowych życia"?

Patryk Peretti zginął w tragicznym wypadku. Jest już po sekcji zwłok

Cała Polska od kilku dni z poruszeniem dyskutuje o smutnym wydarzeniu, które miało niedawno miejsce na ulicach Krakowa. Osobowy samochód podróżujący w nocy z Wieliczki do Krakowa uderzył w słup sygnalizacji, po czym w miejscu schodów zjechał na  dół i uderzył w murek na Bulwarze Czerwieńskim. Żaden z czterech podróżujących nim mężczyzn nie przeżył. W ramach wstępnej sekcji zwłok ustalono, że zginęli na miejscu w wyniku rozległych obrażeń wielonarządowych.

Reklama

Policja i Prokuratura Okręgowa w Krakowie potwierdzili już tożsamość kierującego pojazdem. Był nim Patryk Peretii, czyli syn znanej z programu "Królowe życia" Sylwii Peretti. Oprócz niego z tego świata odeszło trzech mężczyzn: kuzyni Aleksander T. i Michał G. oraz 20-letni Marcin H. Do wiadomości publicznej podano pierwsze informacje dotyczące daty ich pogrzebów.

Pogrzeb Patryka Peretti - zostanie pożegnany przez najbliższych

Rodzina Michała G. ujawniła szczegóły pogrzebu ich 24-letniego syna oraz jego kuzyna Aleksandra T. (23 l.). Jak informuje "Super Express", ich ostatnie pożegnanie przypadnie na środę 19 lipca. Msza żałobna zostanie odprawiona o godz. 11:00 w kościele oo. Reformatorów w Wieliczce. Po niej zmarli spoczną na tamtejszym cmentarzu.

Nieco później odbędzie się pogrzeb Patryka. Według informacji zdobytych przez portal LoveKrakow.pl dojdzie do niego 21 lipca na Cmentarzu Grębałowskim w Krakowie. Początek uroczystości żałobnych zaplanowano na 9:40. Sama Sylwia Peretti od momentu wypadku nie udziela się w mediach społecznościowych. Nie wiadomo więc, czy pogrzeb będzie dostępny tylko dla rodziny i bliskich.

Zobacz też:

Podróżował z Patrykiem Peretti w noc wypadku. Wysłał wzruszającą wiadomość do żony

Rodziny ofiar tragicznego wypadku w Krakowie przerywają milczenie

Poruszający wpis Justyny Kowalczyk. Chodzi o zmarłego męża

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sylwia Peretti | Patryk Peretti | "Królowe życia"
Reklama
Reklama
Reklama