Reklama
Reklama

To nie stało się z dnia na dzień. Wymownie skomentowała zniknięcie Kevina

Roxie Węgiel od ponad roku jest w szczęśliwym związku z producentem Kevinem Mglejem, a wedle plotek para od niedawna ponoć jest także już małżeństwem. O ile wcześniej ukochany wokalistki ochoczo udzielał się w sieci, o tyle w ostatnim czasie niemal zniknął z przestrzeni social mediów. Piosenkarka wyjawiła, że ta decyzja była w pełni świadoma.

Narzeczony Roxie Węgiel wycofał się z mediów społecznościowych

O tym, że Roxie Węgiel jest szczęśliwie zakochana, dowiedzieliśmy się nieco ponad rok temu. Wówczas wyszło na jaw, że spotyka się z mało komu wtedy znanym producentem Kevinem Mglejem. Piosenkarce nie przeszkadzał nawet fakt, że mężczyzna ma dziecko z inną kobietą.

Para kilka miesięcy później zaręczyła się, a latem ma się odbyć ich ślub. Wedle najnowszych - choć niepotwierdzonych jeszcze przez samą zainteresowaną - doniesień, są już po ślubie cywilnym.

Reklama

O ile Kevin Mglej na widowni "Tańca z gwiazdami" zjawia się co tydzień i kibicuje swojej ukochanej, o tyle w sieci niemal praktycznie zamilkł. Na jego profilu instagramowym zostały zaledwie cztery fotki, a ostatnia jest z października ubiegłego roku. Wiele osób zastanawiało się, co jest tego powodem. W najnowszym wywiadzie Roxie Węgiel rozwiała wszelkie wątpliwości.

Roxie Węgiel tłumaczy Kevina

W rozmowie z Pudelkiem Roxie Węgiel wyjaśniła, że decyzja o wycofaniu się Kevina Mgleja z mediów społecznościowych była w pełni świadoma i głęboko przemyślana. Mężczyzna ma na głowie wiele innych spraw i to nimi musi się w pierwszej kolejności zająć.

"Ta decyzja nie była podjęta z dnia na dzień. On nigdy nie chciał działać publicznie jako instagramer. On ma na głowie inne sprawy - swoje biznesy, swoje firmy, więc tym się zajmuje. Po czasie stwierdził, że to była jedna z jego najlepszych decyzji, więc super" - wyznała, dodając, że ona sama wsparła go nie tylko w tej konkretnej decyzji, ale też każdej innej.

Dodała, że dla niej nie ma znaczenia, czy jej ukochany działa w sieci czy nie. Zauważyła też, że wycofanie się z Instagrama pozytywnie na niego wpłynęło i dodała, że o ile ona sama dorastała w otocze show-biznesu, to Kevin już nie i dla niego nagła popularność to było coś nowego.

Zobacz też:

Wieści nadeszły nad ranem. Dagmara Kaźmierska wyjawiła prawdę ws. Kevina i Roxie

Roxie Węgiel oficjalnie ogłosiła. Najpierw "sekretny ślub", a teraz taka nowina

Roxie Węgiel i Kevin Mglej są już małżeństwem? Ojciec piosenkarki zabrał głos w sprawie ślubu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel | Kevin Mglej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy