Reklama
Reklama

To nie były plotki o Skrzyneckiej i Gąsowskim. Niewiarygodne, co się okazało

Katarzyna Skrzynecka (52 l.) i Piotr Gąsowski (59 l.) po rozstaniu z programem „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” skupili się na swoich teatralnych karierach. Jednak jesienią wracają do telewizji. Jak ujawnia Zoom TV w oficjalnym komunikacje prasowym, łączącą ich wieloletnią przyjaźń i chemię postanowili wykorzystać producenci show „Kabaretowe przeboje”. Skrzynecka i Gąsowski powrócą na antenę nie tylko jako prowadzący…

Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski przyjaźnią się od prawie 30 lat. Gąsowski wspominał w „Gali”, że poznał ich ówczesny rektor Akademii Teatralnej, Jan Englert

Piotr Gąsowski i Katarzyna Skrzynecka: ich przyjąźń przetrwała dekady

Biorąc pod uwagę, w jakich latach Englert pełnił to stanowisko, można się domyślać, że mógł to być początek la 90. „Skrzynka” i „Gąs”, bo tak na siebie mówili, szybko zrozumieli, że łączy ich bardzo podobne poczucie humoru. Jak wyznał aktor:

Reklama

„Przysięgam – mówię to z pełną odpowiedzialnością, jako że jestem zbieraczem żartów, anegdot, dowcipów – nie znam drugiej kobiety, która by znała tyle dowcipów i opowiadała je w tak genialny sposób”

Od słowa do słowa postanowili stworzyć komediowy duet, który od niemal trzech dekad bawi teatralną i telewizyjną publiczność.

Nowa praca Katarzyny Skrzyneckiej i Piotra Gąsowskiego

 Chemię, która tak ujmuje widzów w relacjach Skrzyneckiej i Gąsowskiego, które oni sami nazywają powinowactwem kuzynowskim, postanowiła właśnie wykorzystać stacja Zoom TV, powierzając im prowadzenie rozrywkowego show pt. „Kabaretowe przeboje”. 

Program pojawi się na antenie 4 września i, jak wynika w komunikatu prasowego stacji, Skrzynecka i Gąsowski wystąpią nie tylko w rolach prowadzących, lecz także zaprezentują własne skecze. Emisja premierowych odcinków zaplanowana jest na poniedziałki i wtorki o godzinie 20:00.

Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski, wieloletni przyjaciele od serca, od lat bawią publiczność. Chociaż w wywiadach często podkreślają, że jako para nie wytrzymaliby ze sobą nawet kilku sekund, zawodowo nie stronią od ról kochanków i lubią opowiadać dwuznaczne, pełne niedomówień dowcipy na temat łączących ich relacji. O tym, jak wyglądają one naprawdę, Skrzynecka opowiedziała kilka lat temu w „Gali”:

„Jako para nie dalibyśmy sobie ze sobą rady. Piotrek bywa roztargniony, ja bywam roztargniona i w takiej konfiguracji raczej stracilibyśmy jedyne dwie głowy, jakie mamy”. 

Skrzynecka i Gąsowski: nowe gwiazdy Zoom TV

Jak zapowiada Zoom TV:

„Odważne skecze, niepowtarzalne parodie i cała masa dowcipów na temat otaczającego nas świata serwowane przez mistrzów tego gatunku. W nowej, pełnej humoru odsłonie kabaretowego show poza gwiazdorskim duetem, będzie można zobaczyć również najbardziej znane i lubiane grupy artystyczne i kultowych satyryków. W programie zupełnie nowy repertuar zaprezentują m.in.: zwycięzcy PAKI i jeden z najzdolniejszych kabaretów młodego pokolenia - Chyba, zwycięzcy 25. edycji przeglądu RYJEK - Zdolni i Skromni, uwielbiani przez widzów - Paranienormalni, doświadczony, ale ciągle jeszcze młody kabaret z Poznania - Czesuaf, prezentujący starą, dobrą szkołę kabaretu - Koń Polski, mistrz komicznej pantomimy - Ireneusz Krosny oraz żywa legenda estrady - Marcin Daniec.”

Program „Kabaretowe przeboje” reżyseruje Beata Harasimowicz. Show składa się z ośmiu 45-minutowych odcinków. 

Zobacz też:

Wielki powrót gwiazd zwolnionych z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" na wyciągnięcie ręki? Czegoś takiego nikt nie oczekiwał

Ciałopozytywna Katarzyna Skrzynecka nie skąpiła fanom zdjęć z plaży. "Grubsza nie znaczy nieapetyczna"

Katarzyna Skrzynecka zapozowała w bikini. W jej wiek aż trudno uwierzyć

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama