Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

To koniec! Barbara Kurdej-Szatan potwierdza!

O kryzysie w małżeństwie Barbary Kurdej-Szatan (34 l.) i Rafała Szatana (41 l.) mówiło się od dawana, chociaż patrząc na nich, ciężko uwierzyć w pojawiające się plotki. Właśnie okazało się, że pewna przygoda w życiu Rafała dobiegła końca. O przykrej sprawie poinformowała aktorka. O co dokładnie chodzi?

Ich życie od dawna toczy się w szybkim tempie, bo ich kalendarze po brzegi wypełniają zawodowe obowiązki. Barbara Kurdej-Szatan właśnie tańczy w programie "Taniec z gwiazdami", gra w serialu "W rytmie serca", prowadzi wiele imprez. 

Reklama

Jej mąż, Rafał (sprawdź!), koncertuje i gra w spektaklach muzycznych w całej Polsce. Wiąże się to z częstymi wyjazdami. Wspólnie spędzony czas to dla nich wielkie święto. Ale teraz będą go mieli więcej. Okazuje się bowiem, że Rafał Szatan właśnie zakończył pracę w gdyńskim spektaklu "Notre Dame de Paris". 

Przedstawienie nie będzie już wystawiane, a pan Rafał nie będzie musiał jeździć do Trójmiasta. I choć bardzo lubił swoją rolę, chętnie odpocznie.

"Przychodzi taki moment, że przygoda się kończy... jest to przykre... ale" - skomentowała sprawę w mediach społecznościowych Barbara Kurdej-Szatan. 

I wrzuciła zdjęcie z mężem, na którym czule go całuje.

***
Zobacz więcej materiałów wideo:


Świat & Ludzie

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Barbara Kurdej Szatan | Rafał Szatan | Taniec z gwiazdami

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje