Reklama
Reklama

To dlatego Stockinger rzucił chorą ukochaną! Wyciekły wstrząsające kulisy!

Kilka dni temu media obiegła informacja, że Tomasz Stockinger znany z roli Pawła Lubicza w telenoweli "Klan" rozstał się ze swoją partnerką Kasią. Jakie były powodu tej decyzji?

Tomasz Stockinger nie ma szczęścia w miłości

Tomasz Stockinger to znany aktor. Zadebiutował rolą boya hotelowego w serialu "Życie na gorąco". Obsadzany jest w pierwszo- lub drugoplanowych rolach w serialach, takich jak np. "Dom", "Pogranicze w ogniu", "Zespół adwokacki", "Matki, żony i kochanki" czy "Przepis na życie". Od 1997 roku gra jedną z głównych ról (Pawła Lubicza) w telenoweli TVP1 "Klan".

Jest również aktorem teatralnym. W 1981 roku zagrał główną rolę w wystawianym przez Teatr Telewizji przedstawieniu "Przedwiośnie" w reżyserii Wojciecha Solarza. Współpracował z warszawskimi teatrami: Kwadrat, Dramatycznym, Na Woli, Syrena, Komedia i Roma.

Reklama

Stockinger 14 lat temu rozwiódł się z żoną, z którą ma syna Roberta. Rozstanie pary było bardzo burzliwe, gdyż jego powodem miał być długoletni romans z Ewą Kuklińską

"Wiedziałam, jak wygląda jego sytuacja w domu. Zapewniał, że choć mieszka z żoną, faktycznie od lat nie byli już razem, a kryzys między nimi stale się pogłębiał. Ale był syn Robert, którego Tomek kochał nad życie. I to dla niego przeciągał tę małżeńską fikcję. Doskonale to rozumiałam..." - wyjaśniała po latach Kuklińska sytuację, jaka panowała przez lata w trójkącie.

Po rozwodzie Stockinger nie zdecydował się na ślub z Kuklińską, bo zakochał się w innej kobiecie. Kolejny związek aktora nie przetrwał. Jednak rok temu aktor znany z "Klanu" poinformował, że znowu jest zakochany. Tym razem jego wybranką okazała się Katarzyna, z którą Stockinger zamieszkał w jej domu w Konstancinie.

"Myślę, że nadejdzie taka chwila, że oboje z Kasią podejmiemy decyzję, by porozmawiać oficjalnie na temat tego, co nam w duszy gra. Tymczasem kibicujcie nam i pozwólcie, że nie będziemy na tę chwilę udzielać komentarza w tej sprawie. Będę wdzięczny za uszanowanie tej decyzji" - mówił wówczas w "Super Expressie".

Stockinger rozstał się z Kasią

Sielanka nie trwała jednak długo. Pod koniec listopada tego roku Tomasz Stockinger potwierdził wieści o rozpadzie swojego związku z Katarzyną.

"To jest rok wielkich rozstań. Marcin Hakiel i Kasia Cichopek się rozwodzą, więc w sumie i na mnie, i na Kasię nadeszła pora. Oczywiście nie zamierzam opowiadać o szczegółach tej sytuacji. Ale to prawda. Więc wszelkie romantyczne wizje są mi teraz zupełnie obce. Nie będzie romantycznego przesiadywania z ukochaną przy kominku - mówił dla magazynu "Na żywo".

Magazyn "Twoje Imperium" dotarł do szczegółowych wiadomości na temat rozstania Stockingera z Katarzyną. Jak się okazuje kobieta przeszła przed tygodniem w jednej z poznańskich klinik poważną operację ratującą życie. Obecnie powoli odzyskuje siły, ale czeka ją długa terapia.

"Rzeczywiście, rozstaliśmy się z Tomkiem, a o powodach nie chcę mówić. Bardzo dziękuję wszystkim moim przyjaciołom za wsparcie, jakiego udzielają mi każdego dnia. To dla mnie trudny czas" - zdradziła była już partnerka aktora. 

Tomasz Stockinger nadal jest w kontakcie z Katarzyną i mimo rozstania twierdzi, że stara się ją wspierać.

"Jesteśmy w stałym kontakcie, wiedziałem o chorobie. Nie wiem, skąd biorę siły na to wszystko, sam miałem poważną operację dwa i pół rok temu. Pomagam, ile mogę" - zapewniał Stockinger w "Na Żywo".

Tych słów nie potwierdzają znajomi kobiety. Jaka jest prawda?

Zobacz też:

Tomasz Stockinger wkurzył się na Gąsiorowską. Za co?

Stockinger rozstał się z partnerką! "Marcin Hakiel i Kasia Cichopek się rozwodzą, więc w sumie i na mnie i na Kasię nadeszła pora"

Tomasz Stockinger znów uległ pokusie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Stockinger
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama