Reklama
Reklama

Tomasz Stockinger wkurzył się na Gąsiorowską. To wszystko na oczach widzów

Tomasz Stockinger (67 l.) to jeden z uczestników nowego programu telewizji publicznej "Fort Boyard". W formacie u jego boku występują również Joanna Jabłczyńska oraz Roma Gąsiorowska. Ta ostatnia nieźle wkurzyła aktorka. Okazuje się, ze gwiazdorowi "Klanu" bardzo zaszła za skórę.

Roma Gąsiorowska i Tomasz Stockinger raczej nie występują w programach rozrywkowych. Obecnie jednak postanowili sprawdzić swoje umiejętności w "Fort Boyard". To właśnie w tym show gwiazdy i celebryci wykonują ekstremalne i często niebezpieczne konkurencje.

W najnowszym odcinku Roma i Tomasz musieli zmierzyć się w układaniu trójwymiarowych puzzli.

Tomasz Stockinger nieźle wkurzony na Romę Gąsiorowską

Reklama

Na planie programu "Fort Boyard" Tomasz i Roma nie doszli do porozumienia. W rozmowie z dziennikarzami portalu se.pl Gąsiorowska wyjawiła, że widziała to, że bardzo zdenerwowała Stockingera.

"Tak, tak, powiedział mi później, że go wkurzyłam" - wyjawiła Gąsiorowska w rozmowie z dziennikarzami se.pl.

Okazuje się, że Roma wygrywała w konkurencjach, w których rywalizowała z Tomaszem. Mogło być to więc dla aktora nieco frustrujące.

Program "Fort Boyard" - na czym polega?

"Fort Boyard" to polski program typu reality show oparty na francuskim formacie "Fort Boyard", emitowany w latach 2008 - 2009 przez TVP2, a od roku 2021 roku udostępniany przez platformę wideo.

Wodsłonie dla TVP2 rolę strażnika fortu pełnił Robert Gonera, a towarzyszki uczestników - Katarzyna Glinka, łamigłówki na wieży zagadek zadawał Janusz Weiss.

W odsłonie dla Viaplay prowadzącymi zostali Elżbieta Romanowska i Mariusz Kałamaga, mędrczynią zaś Tamara Gonzalez Perea. Jednym ze współprowadzących został ponadto Paweł Rupala.

W każdym odcinku programu udział biorą dwie rywalizujące ze sobą drużyny składające się z trzech celebrytów. Zdobyta przez uczestników nagroda przekazywana jest na cele charytatywne.

Zobacz też:

W "Klanie" zmiany! Stockinger szczerze: "to dzieło mojego życia"

Tomasz Stockinger uległ pokusie. Nowa ukochana przeczuwa najgorsze! W tle Piotr Fronczewski!

Tomasz Stockinger po latach straci ciepłą posadkę w "Klanie"?! Zaskakujące doniesienia o aktorze!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Stockinger | Roma Gąsiorowska | Fort Boyard
Reklama
Reklama
Reklama