Reklama
Reklama

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski rozstali się. "To kwestia ich wybuchowych temperamentów"

Według informacji jednego z tygodników Roma Gąsiorowska (40 l.) i Michał Żurawski (43 l.) nie są już razem. "Bierzesz ślub i już wiesz, że będzie rozwód, ale po prostu przesuwasz tę granicę" - żartował aktor w jednym z wywiadów.

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski poznali się w 2003 roku w stołecznym Teatrze Rozmaitości. Ona była wtedy studentką krakowskiej PWST i przyjeżdżała do Warszawy na próby do spektaklu "Disco Pigs". Michał pracował w tym czasie nad inną sztuką. Prywatnie był zajęty.

"Od razu było wiadomo, że jakaś niezwykła siła ciągnie nas do siebie, ale... przestraszyliśmy się tego, spłoszyliśmy się i przez kilka lat unikaliśmy się nawzajem" - wspominała aktorka w jednym z wywiadów.

Reklama

Sytuacja zmieniła się dopiero pięć lat później, kiedy spotkali się na planie serialu "Londyńczycy". Żurawski był w związku, miał półtorarocznego syna Leona, dla Romy postanowił jednak zmienić swoje życie.

Para pobrała się 10 kwietnia 2010 roku, w dzień katastrofy smoleńskiej. O tragedii dowiedzieli się dopiero po południu od gości weselnych. "Nie wiedzieliśmy, co się stało, bo nie mamy telewizora" - tłumaczyła aktorka.

Podczas kameralnego przyjęcia mówiono tylko o jednym - katastrofie tupolewa. "Tego ślubu w ogóle miało nie być. Nie planowałem małżeństwa, nie planowałem dzieci..." - zwierzył się Żurawski. Okazuje się, że naciskała na niego głównie Gąsiorowska.

"To się po prostu stało. Roma pacnęła mnie któregoś dnia w głowę i powiedziała: 'Wiesz co, chodź, weźmiemy ślub'". Trzy miesiące później było już po wszystkim. "Musieliśmy we czwórkę, czyli Michał, jego była partnerka, ich syn i ja, nauczyć się siebie, znaleźć sposób, by funkcjonować w nowej sytuacji" - opowiadała Gąsiorowska.

W podróż poślubną pojechali do Hiszpanii. To tam, w madryckim studiu tatuażu, Roma wytatuowała sobie imię męża na plecach. On umieścił jej na nadgarstku.

Para doczekała się dwójki dzieci - w 2012 roku na świat przyszedł Klemens, a dwa lata później córka Jadzia. W wywiadach Żurawski podkreślał, że żona uratowała go przed upadkiem i uzależnieniem od alkoholu. "Wyciągnęła mnie z tego" - wyznał w 2016 roku w jednym z odcinków programu "Azja Express", którego pierwszą edycję wygrał.

"Dopiero kiedy zrezygnowałem z picia, zacząłem czerpać radość z każdej chwili. Dzięki Romie i jej wsparciu mój świat znów zaczął być piękny".

"Nic nie zniweczy naszej miłości, nigdy nie przestaniemy się kochać" - zapewniała Roma Gąsiorowska.

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski rozstali się

Według informacji "Życia na Gorąco" związek Romy Gąsiorowskiej i Michała Żurawskiego przechodzi poważny kryzys.

"Michał i Roma rozstali się. Czy uda im się odbudować zaufanie? Być może to kwestia ich wybuchowych temperamentów i po prostu muszą od siebie odpocząć. Wszyscy trzymają za nich kciuki, bo naprawdę wiele razem przeżyli i są dla siebie stworzeni" - mówi źródło tygodnika.

Żadna ze stron na razie nie skomentowała rewelacji.

Zobacz też:

Roma Gąsiorowska nie pośle córki do szkoły Czarnka

Żurawski jest zazdrosny o żonę? To nie wygląda dobrze

Tajemnicza śmierć Coolio. Był uzależniony, miał problemy z prawem
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roma Gąsiorowska | Michał Żurawski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy