Reklama
Reklama

W "Klanie" zmiany! Stockinger szczerze: "to dzieło mojego życia"

Tomasz Stockinger w serialu "Klan" gra od samego początku. Mimo upływu lat docenia bardzo pracę i zdradza, że widzów czeka niespodzianka. Będą zmiany!

Serial "Klan" emitowany jest na antenie Telewizji Publicznej od 1997 roku. Mimo upływu ponad dwudziestu lat nadal cieszy się popularnością i ma rzeszę widzów. Dla Tomasza Stockingera, który gra od pierwszego odcinka, to dzieło życia. 

W rozmowie z tygodnikiem "Życie na gorąco" wyznał jednak, że serial czekają zmiany. Widzowie w najbliższym czasie mogą być nieco zaskoczeni.

Tomasz Stockinger o serialu "Klan"

Okazuje się, że znana wszystkim sceneria z powodu upływu lat mocno się zużyła. Budynek, w którym dotąd odbywało się nagrywanie, również z tego powodu musiał zostać zburzony.  Dlatego też produkcja zdecydowała się na całkiem zmienić tło, co widzowie już niedługo będą mogli zobaczyć w serialu.

Reklama

Tomasz Stockinger mimo lat spędzonych na planie nadal jest zadowolony z gry w serialu.

Warto dodać, że Tomasz Stockinger w październiku ubiegłego roku przywitał na świecie wnuczka, który jest jego oczkiem w głowie. Jak sam mówi, bycie dziadkiem daje mu dużo radości i energii. Stara się spędzać z rodziną, jak najwięcej czasu.

Jednak na życie prywatne również nie może narzekać. Ostatnio ponownie się zakochał i cieszy się nowym związkiem z Kasią.

Zobacz też:

Tomasz Stockinger gorzko o emeryturze i Polskim Ładzie: "Rządzą od jednej klapy do drugiej..."

Tomasz Stockinger i Adrianna Biedrzyńska pogodzą się? Tym skandalem żyła cała Polska

Katarzyna Cichopek coraz chudsza? Fani martwią się o aktorkę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Klan | Tomasz Stockinger
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy