Reklama
Reklama

TikToker zdradza plan Julii Faustyny: "Wszystko ukartowała"

Polska Madeleine McCann, czyli Julia Faustyna osiągnęła rozgłos, o którym pewnie nawet nie śniła. Zakładając konto na Instagramie wywołała lawinę plotek, oburzenia i niedowierzania. 21-letnia Polka twierdziła, że jest zaginioną przed laty małą Maddie. TikToker analizował sprawę Julii Faustyny i twierdzi, że cała sprawa została ukartowana, aby dziewczyna zyskała rozgłos w social-mediach!

21-letnia Julia Faustyna nadal uparcie twierdzi, że jest zaginioną wiele lat temu Madeleine McCann. Zawsze znajdzie się jednak ktoś, to znajdzie istotne niuanse do podważenia całej teorii. TikToker Chris Chandler, który prowadzi kanał "News With Chris". Udostępnił on nagranie swojej rozmowy z amerykańską telewizją, w której twierdził, że cała ta historia jest bardzo mało wiarygodna. Co dokładnie powiedział?

Reklama

TikToker zdradza plan Julii Faustyny. Chciała się wybić na Madeleine McCann

Przypomnijmy, że Julia Faustyna ogłosiła się zaginioną Maddie McCann z 2008 roku. Na swoim Instagramie @Iammadeleinemccann opublikowała zdjęcia, na których pokazuje podobieństwa do małej Madeleine: plamki na oczach, podobnej brody, podobnego uzębienia i znamienia.

Sprawa nabrała światowego rozgłosu i trudno się dziwić - każdy był ciekawy, czy po tylu latach udało się znaleźć Madeleine. Rodzice 21-latki nie zgodzili się na testy DNA, za to rodzice Madeleine nie cofnęli zgody na przeprowadzenie takich testów. 

Dociekliwy TikToker Chris Chandler porozmawiał z Julią, zanim całą sprawą zaczęła się interesować Fia Johansson. Medium i detektyw zaczęła bowiem ograniczać jej kontakt z mediami, jednocześnie starając się wypromować Polkę gdzie tylko się da.

TikToker zdradza plan Julii Faustyny: "Chce zostać piosenkarką"

"Szybciej kaktus mi wyrośnie na dłoni, niż okaże się, że ona jest Madeleine McCann" - stanowczo powiedział Chandler.

TikToker odniósł wrażenie, że Julia zrobiła to wszystko, aby zostać celebrytką, a może i nawet zostać piosenkarką: "Jej matka podała w oświadczeniu, że zawsze chciała być piosenkarką. Wtedy zacząłem łączyć kropki" - dodał Chris.

Okazuje się, że Julia o swoim losie napisała... 72 piosenki! Fia Johannson na swoich social mediach publikuje filmiki, na których... Julia Faustyna (Julia Wendell) śpiewa w klubie karaoke!

Julia Faustyna przed wyjazdem mówiła o "fanach" na Instagramie

Za każdym razem, gdy coś wychodzi [nowy fakt - przyp. red.], jest to publikowane w jej historii na Instagramie. Gdy Julia wyjeżdżała z Polski, [Johansson - red.] zapytała ją: "Co chciałabyś powiedzieć swoim fanom i obserwującym?". Ktoś, kto twierdzi, że jest lub może być Madeleine McCann nie użyłby terminologii "fani", prawda? - powiedział mężczyzna.

Medium załatwiła Julii wywiad w słynnym amerykańskim talk-show "Dr. Phil". Niestety, Julia Faustyna po programie dostała falę krytyki!

Czytaj też:

Julia Faustyna ogłosiła się Madeleine McCann. Analiza specjalistów to wykluczyła

Polka podająca się za Madeline McCann w telewizji. Usłyszała niewygodne pytania

Uważa, że jest zaginioną Madeleine McCann. Dostała pismo od prawnika i druzgocące wieści!

Julia Faustyna czeka na wyniki badań DNA, ale nie tylko. Może być śmiertelnie chora!

Zaginięcie Madeleine McCann. Przełom w sprawie Julii Faustyny!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Faustyna | Madeleine McCann
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy