Reklama
Reklama

Julia Faustyna pod ostrzałem po w programie "Dr. Phil". Jej jedyna sojuszniczka zajęła mocne stanowisko

Julia Faustyna to dziewczyna, która od jakiegoś czasu podaje się za zaginioną przed laty Madeleine McCann. Niedawno Polka wystąpiła w amerykańskim talk-show "Dr. Phil". Zrobiła to w obecności swojej przedstawicielki. Doktor Fia Johansson po udziale w programie musiała się nieźle z tego tłumaczyć.

Julia Faustyna z Polski podaje się za Madeleine McCann

Julia Faustyna od kilku miesięcy wzbudza ogromne emocje. Polka uparcie twierdzi, że jest zaginioną wiele lat temu Madeleine McCann. Doszło nawet do tego, że z 21-latką skontaktowała się dr Fia Johansson, która funkcjonuje w mediach jako "perskie medium". Kobieta postanowiła zostać przedstawicielką Julii i razem z nią pojawiła się w amerykańskim show "Dr. Phil".

Zobacz też: Polka podająca się za Madeline McCann w telewizji. Usłyszała niewygodne pytania

Reklama

Dr Fia Johansson tłumaczy się z udziału Julii Faustyny w amerykańskim programie

Sprawa jest szeroko komentowana w sieci i wzbudza ogromne emocje. Niektórzy internauci zaczynają jednak zarzucać Johansson to, że wykorzystuje Julię, by na niej zarobić oraz wypromować się w mediach.

Kobieta postanowiła ustosunkować się do tych plotek. Na swoim instagramowym koncie dodała kilka InstaStories, w których powiedziała, że Julia Faustyna nie dostała żadnej wypłaty za udział w amerykańskim show. "Perskiemu medium" wydaje się, iż wynagrodzenie otrzymali tylko eksperci, którzy pojawili się w programie.

Przedstawicielka Julii Faustyny wyjawiła również, dlaczego zdecydowała się na udział w talk-show "Dr. Phil". Chciała bowiem pomóc dziewczynie w poznaniu prawdy na temat jej rodziców: "Julia jest w tym momencie bardzo bezradną i bezbronną osobą, która potrzebuje pomocy. A ja robię wszystko, żeby jej pomóc" - wyjaśniła Johansson w sieci.

Według ekspertów Julia Faustyna podszywa się pod Madeleine McCann

Eksperci zaproszeni do show zadali Julii kilka pytań, a kiedy dziewczyna z "perskim medium" opuściły studio, wyrazili na ich temat swoje opinie. Specjaliści od mowy ciała zwrócili uwagę widzów na zachowanie Julii, kiedy prowadzący zapytał o wyniki badań DNA. Według nich dziewczyna szybciej mrugała, a także kręciła się na krześle.

"Za każdym razem, kiedy mówiono o DNA, o ukazaniu prawdy, widzieliśmy zmianę w jej zachowaniu. Widzieliśmy, jak zaczynała o wiele szybciej mrugać, a to świadczy o stresie. Im bardziej jesteśmy zestresowani i zdenerwowani, tym szybciej mrugamy powiekami. Część niej już wie, jaki jest wynik testu DNA. Jest zaniepokojona prawdą, która w końcu się ukaże" - mówili eksperci.

Rodzina Julii Faustyny zabrała głos w sprawie

Julia Faustyna w swoich mediach społecznościowych nigdy nie ukrywała, iż cierpi na depresję. Kiedy o sprawie zrobiło się głośno, rodzina dziewczyny postanowiła zabrać głos. Bliscy, jej zachowanie tłumaczyli złym stanem zdrowia.

W oświadczeniu napisali, iż są prawdziwą rodziną 21-latki i mogą to udowodnić. Przywołali również wcześniejsze problemy Julii. Młoda kobieta miała zapewnione leki, a także terapię, z których zrezygnowała.

"Chcielibyśmy zająć stanowisko w sprawie Julii, której to sprawa w ostatnich dniach obiegła internet i media w wielu krajach. Dla nas jako rodziny oczywiste jest, że Julia jest naszą córką, wnuczką, siostrą, siostrzenicą, kuzynką i pasierbicą. Mamy wspomnienia, mamy zdjęcia. Julia również posiada te zdjęcia, bo zabrała je z domu rodzinnego wraz z aktem urodzenia, a także licznymi wypisami ze szpitali. Zawsze staraliśmy się rozumieć wszelkie sytuacje, które działy się z Julią. Liczne terapie, leki, psychologowie i psychiatrzy - to wszystko Julka miała zapewnione. Nie była pozostawiona sama sobie. Groźby pod naszym adresem ze strony Julii, jej kłamstwa i manipulacje. Działalność w internecie. To wszystko widzieliśmy i próbowaliśmy temu zapobiegać, tłumaczyć, prosiliśmy by przestała" - czytamy.

Zobacz też:

Julia Faustyna czeka na wyniki badań DNA, ale nie tylko. Może być śmiertelnie chora!

Rodzina Polki, która podaje się za Madeleine McCann wydała oświadczenie. "Jesteśmy zdruzgotani obecną sytuacją"

Będzie badanie DNA Polki podającej się za zaginioną Madeleine McCann? Rodzice dziewczynki w fatalnym stanie emocjonalnym

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Faustyna | Madeleine McCann | Dr. Phil | dr Fia Johansson
Reklama
Reklama
Reklama