Reklama
Reklama

Teściowa Kasi Tusk ujawnia stan zdrowia wnuczki! I apeluje

Kasia Tusk informowała ostatnio na Instagramie, że jej córka jest chora i przebywa z nią w szpitalu. Dziewczynka przeszła wcześniej zakażenie koronawirusem. Teraz więcej informacji o jej stanie zdrowia przekazała tabloidowi teściowa blogerki.

Kasia Tusk zamieściła na swoim blogu informację, że przebywa w szpitalu ze przebywa w szpitalu z córką. Okazuje się, że dziewczynka chorowała wcześniej na COVID-19. 

Infekcją, którą złapała ostatnio, choć początkowo wyglądała niegroźnie, okazała się bardzo niebezpieczna. "Kwestia kilkunastu, a może nawet kilku godzin nim doszłoby do sepsy, bo parametry stanu zapalnego były już bardzo niepokojące i pogarszały się dosłownie z chwili na chwilę" - pisała Tusk.

Reklama

Teraz stan córki Kasi Tusk jest stabilny i jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. W sprawie postanowiła zabrać głos także teściowa blogerki, Anna Lutomska-Cudny, która rozmawiała z "Super Expressem". Okazuje się, że pod koniec tego tygodnia wnuczka opuści z mamą szpital. 

Zobacz także: Kasia Tusk spędziła sylwestra w szpitalu. Bliscy zrobili jej niespodziankę

Teściowa Kasi Tusk wykorzystała rozmowę z "SE" i zaapelowała do wszystkich czytelników. "Mam nadzieję, że jeśli będziemy się szczepić, to już niedługo pożegnamy się z tą zarazą. Apeluję, by wszyscy się szczepili, bo to kwestia życia i śmierci" - podsumowała.

***

Zobacz także:

Sylwester Marzeń dla Rodowicz, Martyniuka i Sławomira. Tak obłowili się w Zakopanem!

Aleksandra Hamkało w przezroczystej sukience na premierze! Widać piersi!

Sandra Kubicka ujawnia prawdę o swojej orientacji. Niespodziewany coming out?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kasia Tusk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy