Reklama
Reklama

Kasia Tusk z córką w szpitalu: "Trafiłyśmy tutaj podobno w ostatniej chwili"!

Kasia Tusk (34 l.) kilka dni temu poinformowała, że jej 4-miesięczna córeczka trafiła do szpitala. Córka Donalda Tuska wciąż przebywa z dziewczynką w placówce. Teraz blogerka poinformowała, że sytuacja była naprawdę dramatyczna. Całość mogła się skończyć tragicznie. Wyjawiła, że o życiu pociechy zadecydowały tak naprawdę godziny. "Kwestia kilkunastu, a może nawet kilku godzin nim doszłoby do sepsy".

Pod koniec grudnia Kasia Tusk napisała na swoim blogu, że jej córka jest chora. Celebrytka zdecydowała się na ten krok, ponieważ na co dzień dzieli się z obserwatorami swoim życiem i ukrywanie tej wiadomości "byłoby nieuczciwe".

Wówczas zdradziła, że w szpitalu spędzą jeszcze trochę czasu. Podziękowała również lekarzom za "najlepszą możliwą opiekę". Uspokoiła fanów, że najgorsze już za nimi i przyznała, że był to dla niej najszczęśliwszy sylwester w życiu, właśnie dlatego, że udało się zażegnać kryzys.

Reklama

W najnowszym wpisie na swoim Instagramie Kasia zdecydowała się na niezwykle szczery wpis, w którym objaśniła kulisy ich pobytu w placówce. Okazało się, że stan dziewczynki był naprawdę poważny.

Stan dziewczynki był poważny!

Dalej poinformowała, że sytuacja zaczęła robić się coraz bardziej poważna i tak naprawdę godziny zdecydowały o stanie zdrowia dziecka. Małej trzeba było również zrobić szereg badań, które aż wstrząsnęły Tusk.

Kasia Tusk podkreśliła również, jak ważne są szczepienia. Przyznała, że rozumie, że do niektórych przemawiają osobiste historie ludzi i dlatego postanowiła m.in. opowiedzieć o historii córeczki.

W komentarzach od razu pojawiło się mnóstwo słów wsparcia, Internauci nie kryli, że historia blogerki ich wzruszyła i trzymają kciuki za szybki powrót do zdrowia pociechy.

Zobacz też:

Córka Kasi Tusk trafiła do szpitala! Przykre wieści płyną z Trójmiasta

Kasia Tusk spędziła sylwestra w szpitalu. Bliscy zrobili jej niespodziankę

Elżbieta Jaworowicz miała trzech mężów. Kim jest jej obecny?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kasia Tusk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy