Reklama

Reklama

Reklama

​Teresa Lipowska wyznaje odważnie: „To już nie ten sam serial”

Teresa Lipowska (84 l.) od 22 lat wciela się w seniorkę rodu Mostowiaków w serialu „M jak miłość”. Chociaż producenci nie przepadają za krytycznymi opiniami na temat serialu, aktorka odważyła się wyrazić swoją opinię. Można ją rozumieć dwuznacznie…

Teresa Lipowska od 22 lat wciela się w postać seniorki rodu Mostowiaków, Barbarę w telewizyjnym tasiemcu „M jak miłość”. Poza tą rolą w zasadzie nigdzie nie gra. Przez minione osiemnaście lat pokazała się tylko w dwóch filmach. Przez ten czas przez plan serialu przewinęło się wielu aktorów, jedni odchodzą, drudzy przychodzą, ale Barbara niezłomnie trwa na swoim stanowisku nad wazą do zupy. 

Na szczęście rola Mostowiakowej zdaje się całkowicie zaspokajać artystyczne ambicje Lipowskiej. Zapewnia nawet, że, wbrew regularnie powracającym plotko o jej odejściu,  zamierza grać ją do końca życia. Jak zapowiedziała kilka lat temu w rozmowie z „Super Expressem”:

Teresa Lipowska subtelnie ocenia "M jak miłość"

Reklama

Ostatnio, w programie Moniki Jaruzelskiej „Gwiazdozbiór Jaruzelskiej”, pokusiła się o kilka prywatnych opinii na temat serialu „M jak miłość”. Nie jest tajemnicą, że ich wyrażanie wiąże się z pewnym ryzykiem. Kiedy przed laty Kacper Kuszewski, odtwórca roli Marka Mostowiaka skrytykował ekipę za naginanie kodeksu pracy, powiało chłodem. Wieloletnia scenarzystka i producentka serialu, Ilona Łepkowska zarzuciła mu hipokryzję. Kacpra poparła za to Olga Frycz, której też nie wszystko na planie się podobało. 

Na szczęście Lipowska stroni od tak kategorycznych oskarżeń. Jej opinię o „M jak miłość” można rozumieć co najmniej dwojako. Jak wyznała aktorka:

Cóż, słowa Lipowskiej można w zasadzie poraktować  jako komplement, że produkcja idzie w duchem czasu. W każdym razie kurs, jaki obrali scenarzyści nie przeszkadza Lipowskiej aż tak bardzo. Jak wyznała: 

Zobacz też:

Mołek zatańczy w TZG? To nie koniec sensacji. Są kolejne nazwiska

Karolina Pisarek zapozowała w bikini. Fani zachwyceni

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Teresa Lipowska | "​M jak miłość"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy