Reklama
Reklama

Teatr pozwie Agnieszkę Kaczorowską? Padła mocna odpowiedź na sugestie aktorki o mobbingu

Agnieszka Kaczorowska (30 l.) to znana tancerka, aktorka i osobowość medialna. Jeszcze niedawno gwiazda zachwycała fanów w projekcie "Ślub doskonały", na który serdecznie zapraszała swoich obserwatorów. Niespodziewanie współpraca z gwiazdą się zakończyła. Sytuację skomentowała zaskoczona Agnieszka, ale i Kamila Polak, Prezes Zarządu Teatru "Tu i Teraz".

Agnieszka Kaczorowska nie zagra już w "Ślub doskonały"

Agnieszka Kaczorowska na Instagramie podzieliła się z fanami przykrą informacją. Ogłosiła, że została poinformowana o zakończeniu współpracy przy spektaklu "Ślub doskonały". Decyzję otrzymała w środę, na trzy dni przed spektaklem. Ma zastąpić ją dublerka.

Aktorka podkreśliła, że była w pełnej gotowości, by wystąpić. Nie miała nic wspólnego z decyzją podjętą przez zarząd Teatru. Mimo to, jak sama zauważyła, nie zawsze zgadzała się z jego decyzjami...

Reklama

Agnieszka Kaczorowska postawiła granice? Komentuje zakończenie współpracy z teatrem

"Potrafię stawiać granice. Nie akceptuję tego jak ją traktowani ludzie w tym teatrze" - podkreśliła, dając do zrozumienia, że za decyzją kryje się poważny powód.

Następnie Agnieszka zachęciła, by ludzie nigdy nie przestali reagować na krzywdę ani nieodpowiednie zachowanie względem siebie lub ludzi dookoła. W kolejnych filmikach udostępnionych na InstaStories aktorka sugerowała, że teraz czuje się lekka, jakby zdjęła bardzo ciężki plecak.

Oświadczenie teatru w sprawie zakończenia współpracy z Agnieszką Kaczorowską. Szokujące słowa

Agnieszka Kaczorowska i jej słowa o sztuce "Ślub doskonały" szybko spotkały się z odpowiedzią teatru.

"W nawiązaniu do wypowiedzi Pani Agnieszki Kaczorowskiej oświadczam, że Teatr Tu i Teraz odnosi się do pracowników oraz wszystkich Współpracujących z godnością i szacunkiem, oraz nie daje zgody na nieetyczne zachowania. Stanowisko producenta na tym etapie zobowiązuje mnie do tajemnicy zawodowej i nie pozwala głębiej przedstawić powodów zaistniałej sytuacji".

"Jedyne co możemy potwierdzić to fakt zakończenia współpracy z dniem 30.03.2023 z Panią Agnieszką Kaczorowską w spektaklu "Ślub doskonały". Jednocześnie oświadczam, że jeżeli Pani Kaczorowska nie zaprzestanie publikowania nieprawdziwych i zniesławiających informacji, deklaruję poinformowanie opinii publicznej o pełnych powodach decyzji i skieruję sprawy na drogę prawną".

Widzowie spektaklu zażenowani. Nie szczędzą słów krytyki!

Fani nie kryją zażenowania sytuacją. Agnieszka Kaczorowska często informowała fanów o spektaklu, dlatego wiele osób kupiło bilety specjalnie dla niej. Internauci nie zostawili też suchej nitki na teatrze:

"Straszny niesmak... odechciało mi się iść na jutrzejszy spektakl..."

"Wyrzucić aktorkę (która mocno promowała spektakl w swoich mediach i przyciągała widzów) "z dnia na dzień" bez podania przyczyny; nie poinformować o decyzji widzów, którzy kupili bilet także ze względu na występ tej konkretnej aktorki - bardzo niesmaczne zachowanie osób zarządzających teatrem" - czytamy w części komentarzy.

Czytaj też:

Kaczorowska wypowiedziała się publicznie na temat teściowej. Kobieta odpowiedziała!

Zdenerwowana Kaczorowska odsłania kulisy zwolnienia! "Ta decyzja jest dla mnie niezrozumiała"

Agnieszka Kaczorowska płacze z bezsilności. Bywa niewesoło w domu gwiazdy "Klanu"!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kaczorowska-Pela
Reklama
Reklama
Reklama